logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Trzynaście godzin - Deon Meyer, Monika Wyrwas-Wiśniewska
Trzynaście godzin
by: (author) (translator)
3.50 10
Detektyw Benny Griessel jest uważany przez jednych za legendę, przez innych za pijaka. Przez lata nastąpił na zbyt wiele odcisków, by spodziewać się zawodowego awansu i obecnie musi koncentrować się przede wszystkim na zachowaniu trzeźwości i byciu mentorem kolejnego pokolenia stróżów... show more
Detektyw Benny Griessel jest uważany przez jednych za legendę, przez innych za pijaka. Przez lata nastąpił na zbyt wiele odcisków, by spodziewać się zawodowego awansu i obecnie musi koncentrować się przede wszystkim na zachowaniu trzeźwości i byciu mentorem kolejnego pokolenia stróżów praworządności, pokolenia stanowiącego mieszankę etniczną charakterystyczną dla społeczeństwa nowego RPA. Gdy w Cape Town znika amerykańska turystka ogarnięte paniką władze zwracają się bez wahania do Griessela: detektyw ma trzynaście godzin na ocalenie dziewczyny, uratowanie swojej kariery i… zdemaskowanie spisku, który zagraża całemu krajowi.
Dynamiczna akcja, mocne sceny, nastrój grozy. Nowa propozycja Deona Meyera – autora kryminałów cieszącego się międzynarodowym uznaniem.
show less
Format: ebook
ISBN: 9788379992805
Publisher: Sonia Draga
Pages no: 384
Edition language: Polski
Category:
Thriller, Crime
Series: Benny Griessel (#2)
Bookstores:
Books by Deon Meyer
Books by Monika Wyrwas-Wiśniewska
On shelves
Share this Book
Need help?