logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
USA. Świat według reportera - Piotr Kraśko
USA. Świat według reportera
by: (author)
3.20 25
Świat Według Reportera jest serią książek z zapisem podróży znanego dziennikarza, prowadzącego i reportera Wiadomości TVP1- Piotra Kraśko. "Eskimosi nauczyli mnie, jak przetrwać, gdy mróz spada do -50 stopni, przekonali, że psie zaprzęgi są wciąż lepsze od skuterów, a do połowu wielorybów... show more
Świat Według Reportera jest serią książek z zapisem podróży znanego dziennikarza, prowadzącego i reportera Wiadomości TVP1- Piotra Kraśko.
"Eskimosi nauczyli mnie, jak przetrwać, gdy mróz spada do -50 stopni, przekonali, że psie zaprzęgi są wciąż lepsze od skuterów, a do połowu wielorybów potrzebna jest trampolina. W moim ulubionym barze w Teksasie na suficie wiszą setki staników, a włoska mafia znalazła na Brooklynie knajpę z najlepszym widokiem na Manhattan. Zdradzę, jak przetrwać noc na cmentarzu w Tijuanie, pijąc tequilę z grabarzami, i co ukrywają tam kartele narkotykowe. A także: co przez okno w swoim domu widzi Dalajlama, jak się jeździ na snowboardzie na Saharze i dlaczego gogle potrzebne są do kolacji w czasie burzy piaskowej. Podam adres sklepu, w którym zakupy robią zakonnice gotujące dla papieża i przepis na ulubione spaghetti Mela Gibsona."  

źródło opisu: Wydawnictwo G+J RBA, 2011
źródło okładki: http://guj.burdamedia.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788375961423
Publisher: G+J RBA
Pages no: 160
Edition language: Polski
Category:
Non Fiction, Travel
Bookstores:
Community Reviews
Cyfranek - Cyfrowe Czytanie
Cyfranek - Cyfrowe Czytanie rated it
1.5 Co by tu napisać przy okazji pracy, czyli recenzja książki „Świat według reportera. USA” Piotra Kraśki
Z dużą dozą samozaparcia przebrnąłem przez książkę „USA” z serii „Świat według reportera” Piotra Kraśki. Udało się, ale nie jestem z siebie dumny niestety. Nie miałem kłopotów z samym tekstem. Pisany jest lekko i akapit szybko mija za akapitem. To niezaprzeczalny atut tej książki. Publikacja nie jes...
Rewolwerowiec
Rewolwerowiec rated it
4.0 USA. Świat według reportera
Wszystko fajnie ale króciutka ta książka. :( Ledwie się człowiek zaczyna wczuwać a tu już koniec.Gdyby przy zachowaniu stylu książka była powiedzmy 4 czy 5 razy dłuższa byłoby świetnie.
Other editions (1)
Books by Piotr Kraśko
On shelves
Share this Book
Need help?