logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
W cieniu klątwy - Alyson Noël
W cieniu klątwy
by: (author)
4.00 20
Ever i Damen towarzyszyli sobie w poprzednich niezliczonych wcieleniach: wspólnie zwalczyli najpotężniejszych wrogów, by zawsze móc być razem. I kiedy już szczęście jest w zasięgu ręki, na Damena spada okrutna klątwa. Teraz każdy dotyk czy muśnięcie ust może oznaczać jego nagłą śmierć i wtrącenie... show more
Ever i Damen towarzyszyli sobie w poprzednich niezliczonych wcieleniach: wspólnie zwalczyli najpotężniejszych wrogów, by zawsze móc być razem. I kiedy już szczęście jest w zasięgu ręki, na Damena spada okrutna klątwa. Teraz każdy dotyk czy muśnięcie ust może oznaczać jego nagłą śmierć i wtrącenie do Shadowlandu -- krainy cieni. Pragnąc ocalić ukochanego, Ever zaczyna interesować się magią. Pomaga jej nieoczekiwany sprzymierzeniec surfer o imieniu Jude. Mimo że ci dwoje dopiero się poznali, czują, że spotkali się już wcześniej, dużo wcześniej. Choć Ever jest lojalna wobec Damena, coś przyciąga ją do Jude'a zielonookiego blondyna o złotych włosach, z talentem do magii i tajemniczą przeszłością.

Ever zawsze wierzyła, że to Damen jest jej bratnią duszą, jej przeznaczeniem. A jeśli los miał wobec tej dwójki inne plany? Wieczna miłość nieśmiertelnych zostaje wystawiona na ciężką próbę.
show less
Format: papier
ISBN: 9788324590483
Publisher: Wydawnictwo Dolnośląskie
Pages no: 320
Edition language: Polski
Series: The Immortals (#3)
Bookstores:
Community Reviews
Bark at the Ghouls
Bark at the Ghouls rated it
1.0 Shadowland by Alyson Noel (The Immortals #3)
Still cleaning up my database one old review at a time. I’ve given this series three tries now. That’s three tries too many and two more than usual. I have been disappointed for the final time. I Am Done. Done with the stagnant, shallow, and (in Ever’s case) stubbornly dense characters. Done with ...
Z książką pod koc
Z książką pod koc rated it
5.0 W cieniu klątwy
Świetna książka jak cała saga. Dużo ciekawych momentów. Bardzo wciągająca. Czekam z niecierpliwością na pozostałe części.
Books by Alyson Noël
On shelves
Share this Book
Need help?