logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wbrew naturze - Beata Rudzińska, Agnieszka Drotkiewicz, Hanna Samson, Grażyna Plebanek, Włodzimierz Kowalewski, Zyta Rudzka, Izabela Szolc, Anna Janko, Izabela Sowa, Tomasz Sobieraj, Michał Sufin, Natalia Bobrowska, Marta Mizuro
Wbrew naturze
by: (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author)
2.50 10
Niewidzialna staruszka, która podmienia tramwajowe tabliczki i metki w sklepach z odzieżą, drapieżna kotka, która czeka tylko aż zaśniesz, porzucone lalki, które lubią się stroić, poeci i damy przesiadujący w kawiarniach. Łóżko pachnące kobietą, wanna, w której się czai Dziad, stary kaszlak,... show more
Niewidzialna staruszka, która podmienia tramwajowe tabliczki i metki w sklepach z odzieżą, drapieżna kotka, która czeka tylko aż zaśniesz, porzucone lalki, które lubią się stroić, poeci i damy przesiadujący w kawiarniach.
Łóżko pachnące kobietą, wanna, w której się czai Dziad, stary kaszlak, brzozowa witka do bicia, wszechświat w lusterku, sterta nieużywanych włoskich butów.
Przedmioty i ludzie, teraźniejszość i przeszłość, realność i niewidzialność mieszają się ze sobą, by stworzyć opowieści o przemijaniu. Autorzy przemycili w nich wiele pytań: Kiedy zaczyna się starość? Czy wtedy, kiedy stwierdzimy, że pewnych rzeczy już nie wypada robić, czy też wtedy, gdy ciało nam o tym wyraźnie zakomunikuje? Czy starość rzeczywiście pozbawia życie sensu? Czy rzeczywiście żyjemy w „kraju nie dla starych ludzi”, czy może, myśląc o tym, co nieuniknione, pocieszymy się przewrotną piosenką Jeremiego Przybory „Wesołe jest życie staruszka”?
show less
Format: papier
ISBN: 9788392922995
Publisher: AMEA
Pages no: 240
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Izabela Sowa
Books by Włodzimierz Kowalewski
Books by Izabela Szolc
Books by Beata Rudzińska
Books by Hanna Samson
Books by Zyta Rudzka
Books by Agnieszka Drotkiewicz
Books by Natalia Bobrowska
Books by Grażyna Plebanek
Books by Anna Janko
Books by Michał Sufin
Books by Tomasz Sobieraj
Books by Marta Mizuro
On shelves
Share this Book
Need help?