logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wezwał nas honor - H. Paul Honsinger, Justyn Łyżwa
Wezwał nas honor
by: (author) (translator)
5.00 5
Unia Terrańska zaangażowana jest w międzygwiezdną wojnę z Krag, bezwzględną rasą obcych, chcących zniszczyć ludzkość. W 2315 roku obiecującemu młodemu oficerowi Maxowi Robichaux powierzone zostaje dowodzenie nad OKU „Cumberland”, niszczycielem najnowszej generacji, jednak mającym tak złą opinię,... show more
Unia Terrańska zaangażowana jest w międzygwiezdną wojnę z Krag, bezwzględną rasą obcych, chcących zniszczyć ludzkość. W 2315 roku obiecującemu młodemu oficerowi Maxowi Robichaux powierzone zostaje dowodzenie nad OKU „Cumberland”, niszczycielem najnowszej generacji, jednak mającym tak złą opinię, że nazywany jest pogardliwie „Przełęczą Cumberland”.
Pierwszą misją kapitana Robichaux jest patrol w Wolnym Korytarzu, miejscu, w którym Krag potajemnie kupują materiały do produkcji wojennej, oraz zniszczenie każdej jednostki przewożącej wojenną kontrabandę. Z dala od własnej floty, operujący w warunkach wymuszonej rozkazami ciszy radiowej, Max polegać może tylko na swojej determinacji… oraz wsparciu błyskotliwego szefa służby medycznej okrętu, doktora Sahina.
Wykonując to niebezpieczne zadanie, Max i doktor zdają sobie sprawę, że jedynie „Cumberland” może powstrzymać śmiertelny atak Krag, który ma raz na zawsze zakończyć wojnę i istnienie rasy ludzkiej.
Tocząca się w dalekiej przyszłości i utrzymana w klimatach powieści „o okrętach z drewna i ludziach ze stali” książka „Wezwał nas honor” należąca do serii Man of War łączy przygodę poznania, przeżycia wojenne i niebezpieczeństwa podróży w nieznane, widziane oczyma dowódcy i jego załogi.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788364030406
Publisher: Drageus
Pages no: 624
Edition language: Polski
Series: Man of War (#1)
Bookstores:
Community Reviews
Katjaye
Katjaye rated it
4.0 To Honor You Call Us (Man of War)
It's a really good book. Just read it!
PG's Books
PG's Books rated it
5.0 To Honor You Call Us (Man of War)
This is a book that I stumbled on via various recommendations on Goodreads & Kindle. I am glad I did pick it up. It is a great book. Just my cup of tea. It is a very enjoyable space adventure about two main, rather heroic, characters that quickly form a bond and proceed to, not only get the USS Cumb...
Books by H. Paul Honsinger
Books by Justyn Łyżwa
On shelves
Share this Book
Need help?