logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wieczna wojna (Science Fiction, #2) - Marvano, Joe Haldeman, Krzysztof Uliszewski
Wieczna wojna (Science Fiction, #2)
by: (author) (author) (author)
5.00 15
Wieczna wojna ? pierwsze polskie wydanie zbiorcze słynnej trylogii komiksowej autorstwa klasyka literatury fantastycznej, Joe?ego Haldemana, i belgijskiego grafika Marvano. Seria jest graficzną adaptacją bestsellerowej powieści science fiction Haldemana, która w latach 70. XX wieku zdobyła dwie... show more
Wieczna wojna ? pierwsze polskie wydanie zbiorcze słynnej trylogii komiksowej autorstwa klasyka literatury fantastycznej, Joe?ego Haldemana, i belgijskiego grafika Marvano.
Seria jest graficzną adaptacją bestsellerowej powieści science fiction Haldemana, która w latach 70. XX wieku zdobyła dwie najważniejsze amerykańskie nagrody literackie branży fantastycznej ? Hugo i Nebula.
Zainspirowany przeżyciami autora w Wietnamie przejmujący głos przeciwko wojnie, który od kilku lat znów brzmi aktualnie.
Jest rok 2010. Grupa specjalnie wyselekcjonowanych żołnierzy szkoli się w warunkach kosmicznych, by utworzyć pierwszy oddział gwiezdnych wojowników. Jednym z rekrutów jest szeregowy Mandella, który wcale nie miał zamiaru zostać żołnierzem, tylko fizykiem? W tym samym czasie ziemski statek zostaje zniszczony przez nieznanych wcześniej obcych. Wybucha galaktyczna wojna, która potrwa ponad tysiąc lat?
show less
Format: paperback
ISBN: 9788323725923
Publisher: Egmont
Pages no: 169
Edition language: Polski
Series: The Forever War (#1)
Bookstores:
Books by Joe Haldeman
Books by Marvano
Books by Krzysztof Uliszewski
On shelves
Share this Book
Need help?