logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Władca Much - William Golding
Władca Much
by: (author)
3.75 10
W wyniku katastrofy lotniczej na bezludną, tropikalną wyspę trafia grupa rozbitków - małych chłopców. Po pierwszym szoku odkrywają, że wyspa jest jak spełnienie marzeń: błękitne, ciepłe wody laguny, rajskie plaże, żadnych zakazów i nakazów, krina wiecznej zabawy. Ale gdy mijają kolejne dni,... show more
W wyniku katastrofy lotniczej na bezludną, tropikalną wyspę trafia grupa rozbitków - małych chłopców. Po pierwszym szoku odkrywają, że wyspa jest jak spełnienie marzeń: błękitne, ciepłe wody laguny, rajskie plaże, żadnych zakazów i nakazów, krina wiecznej zabawy. Ale gdy mijają kolejne dni, marzenia stają się koszmarami. Sielankowa atmosfera harmonii i wpółpracy pryska jak bańka mydlana. Dzieciaki odkrywają, że na wyspie żyje cos bardzo złego, pragnącego ich krwi... Największe zaskoczenie czeka ich jednak wtedy, gdy poznają źródła owych potwornosci.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788308044278
Publisher: Wydawnictwo Literackie
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Drobna uwaga. Na pewno umrzecie.
Drobna uwaga. Na pewno umrzecie. rated it
4.0 Władca much
Już tyle napisano o tej książce, że moje skromne zdanie nie jest potrzebne. Jest to pozycja godna polecenia, którą każdy powinien znać. Nie często mamy doczynienia z takim dziełem.
Other editions (2)
Books by William Golding
On shelves
Share this Book
Need help?