logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wypychacz zwierząt - Jarosław Grzędowicz
Wypychacz zwierząt
by: (author)
3.50 10
Spokojnie, to tylko fikcja? Czyżby? A więc wierzysz w to, co widzisz... Strzeż się! Bo znane i bezpieczne bywa podstępne. Zbłądzić możesz, podążając jedną z dróg, gdy wiele innych w zasięgu wzroku. Przyszłość jawi się milionem możliwości, ale to teraźniejszość Cię zaskoczy. Przesuń kamień, a... show more
Spokojnie, to tylko fikcja? Czyżby? A więc wierzysz w to, co widzisz... Strzeż się! Bo znane i bezpieczne bywa podstępne. Zbłądzić możesz, podążając jedną z dróg, gdy wiele innych w zasięgu wzroku. Przyszłość jawi się milionem możliwości, ale to teraźniejszość Cię zaskoczy. Przesuń kamień, a runie imperium. A więc ufasz rozumowi? Najwyraźniej pracownię wypychacza zwierząt odwiedzić musisz, na pokład U-boota wsiąść, przeżyć pocałunek Loisetty, przetrwać syberyjską zamieć, posłuchać pożegnalnego blues`a albo specjałów kuchni Wschodu skosztować. Zaprasza autor "Księgi Jesiennych Demonów". Oto kolejna - pełna niesamowitości, wyrazistych bohaterów i mrocznej tajemnicy - antologia jego opowiadań. A liczba ich-13.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788375740202
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 472
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
SargentoGarcia
SargentoGarcia rated it
3.0 Stypa
W mojej ocenie opowiadania nie wychodzą Grzędowiczowi
ChanLee
ChanLee rated it
0.0 Wypychacz zwierząt
0/10 - BEZ OCENY Styl Grzędowicza jest niepowtarzalny, ale jeśli mam być szczera: jego opowiadania mnie nudzą. Daruję sobie dalszą lekturę.
Other editions (4)
Books by Jarosław Grzędowicz
On shelves
Share this Book
Need help?