logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zakręty losu. Braterstwo krwi - Agnieszka Lingas-Łoniewska
Zakręty losu. Braterstwo krwi
3.88 20
Kontynuacja pierwszej części trylogii o braciach Borowskich. Opowieść o tym, że honor, rodzina i miłość są w stanie walczyć nawet z największym zagrożeniem. Katarzyna i Krzysztof po otrzymaniu mafijnego ostrzeżenia starają się żyć normalnie. Lecz przecież mafia nie wybacza i nie zapomina. I... show more
Kontynuacja pierwszej części trylogii o braciach Borowskich. Opowieść o tym, że honor, rodzina i miłość są w stanie walczyć nawet z największym zagrożeniem.

Katarzyna i Krzysztof po otrzymaniu mafijnego ostrzeżenia starają się żyć normalnie. Lecz przecież mafia nie wybacza i nie zapomina. I wkrótce mecenas Krzysztof Borowski otrzyma propozycję nie do odrzucenia. Ale wówczas brat marnotrawny – Lukas, powróci. Aby zmierzyć się z dawnymi pobratymcami, a obecnie wrogami, aby rozliczyć przeszłość i dokonać zemsty. Lecz nie wie, że na swojej drodze spotka kogoś jeszcze. Ją. Kobietę po przejściach, potrzebującą pomocy. Czy odnajdzie w sobie resztki człowieczeństwa? I czy Lukas potrafi naprawdę kochać?

Pasjonująca opowieść o odkupieniu win, braterstwie i wielkiej miłości. Bo każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę. Czasami ostatnią.  

źródło opisu: Wydawnictwo Novea Res, 2012
źródło okładki: http://zaczytani.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788377224748
Publisher: Novea Res
Pages no: 328
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
0.0 Zakręty losu. Braterstwo krwi
Przerwana i pewnie kiedyś zostanie dokończona. I choć pierwszy tom trylogii wciągnął mnie i wyzwolił wiele emocji, tak ten czytało mi się z trudem. Może też dlatego, iż pojawił się nowy stosik przepełniony idealną literaturą na jesienne wieczory ;) Jednakże wiem, iż kiedyś do niej powrócę.
Other editions (2)
Books by Agnieszka Lingas-Łoniewska
On shelves
Share this Book
Need help?