logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zaślubiny patyków - Jonathan Carroll, Jacek Wietecki
Zaślubiny patyków
by: (author) (author)
4.00 5
Ilekroć w twoim życiu wydarzy się coś naprawdę istotnego, poszukaj najbliższego patyka i zapisz na nim tę okoliczność i datę. Kiedy się zestarzejesz, rozchorujesz albo będziesz pewna, że zostało ci mało czasu, zbierz wszystkie w wiązankę i spal ją. Dokonaj zaślubin patyków. Słowa ukochanego... show more
Ilekroć w twoim życiu wydarzy się coś naprawdę istotnego, poszukaj najbliższego patyka i zapisz na nim tę okoliczność i datę. Kiedy się zestarzejesz, rozchorujesz albo będziesz pewna, że zostało ci mało czasu, zbierz wszystkie w wiązankę i spal ją. Dokonaj zaślubin patyków.
Słowa ukochanego Mirandy - jej jedynej prawdziwej miłości - zmienią na zawsze tę przedsiębiorczą kobietę. Od tej pory już nic nie będzie jednoznaczne i oczywiste, a na jej drodze staną najprzedziwniejsze postaci.
Trylogia "Crane's View" - zapoczątkowana realistyczną "Całując Ul" - w tej książce, drugiej z cyklu, nabiera nowego kształtu: realizm przeplata się z magią, dziwności i groza dopadają bohaterów na każdym kroku, nikt już nie wie, co jest prawdą, złudzeniem i nierzeczywistością.
show less
ISBN: 9788371205781 (8371205783)
Publisher: Dom Wydawniczy REBIS
Pages no: 242
Edition language: Polski
Series: Crane's View (#2)
Bookstores:
Community Reviews
calisoleil
calisoleil rated it
2.0 The Marriage of Sticks
Meh. Kinda simplistic writing. Unimpressed. This is the second... or maybe third, J. Carroll book I've read or tried to read... I don't think I need try anymore.
Don't Be Afraid of the Dork
Don't Be Afraid of the Dork rated it
3.0
This was my first time reading Jonathan Carroll and though my reaction to this book was mixed I am intrigued. It was an engaging read which spend the first 2/3 of the story firmly rooted in reality and the final 1/3 a confusing supernatural muddle with a generous dash of creepy. The first part of ...
Books by Jonathan Carroll
Books by Jacek Wietecki
On shelves
Share this Book
Need help?