logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zawód: Wiedźma. Część 1 - Olga Gromyko
Zawód: Wiedźma. Część 1
by: (author)
4.35 85
Dlaczego mistrz wrzuca młodziutką magiczkę na głęboką wodę zagadki, która przed nią pochłonęła 13 ofiar, w tym... kilku magów z doświadczeniem? Bo ma talent. Bo jest wystarczająco wścibska i ciekawska, a dwutomowa podróż w jej towarzystwie przekonuje, że to świetny kompan i - wbrew pozorom -... show more
Dlaczego mistrz wrzuca młodziutką magiczkę na głęboką wodę zagadki, która przed nią pochłonęła 13 ofiar, w tym... kilku magów z doświadczeniem? Bo ma talent. Bo jest wystarczająco wścibska i ciekawska, a dwutomowa podróż w jej towarzystwie przekonuje, że to świetny kompan i - wbrew pozorom - nielichy przeciwnik.
Taka jest rudowłosa Wolha Redna, jedyna kobieta na typowo męskim wydziale magii Starmińskiej Wyższej Szkoły Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa. Postrach strzyg, gwiazda magii praktycznej, autorka rewolucyjnych tez obalających wiekowe mity o wampirach (w tym bzdury o czosnku), niestrudzona badaczka obyczajów i życia codziennego krwiopijczej społeczności. Gdy przekracza granicę lasu osik oddzielających inne krainy od Dogewy, ojczyzny wampirów, przez myśl nam nie przejdzie, że wysłano ją z poselstwem niemalże dyplomatycznym...  
show less
Format: papier
ISBN: 9788360505687
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 296
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
5.0 Zawód: Wiedźma. Część 2
Druga część równie zabawnie napisana, co pierwsza. Jednak mi znów czegoś brakowało - może małego zbliżenia pomiędzy Lenem a W-Redną. Zobaczymy, czy przy trzeciej części będą większe zażyłości pomiędzy bohaterami. I coś czuję po kościach, że od razu zabiorę się za trzecią część:)
smag
smag rated it
5.0 Zawód: Wiedźma. Część 1
Przeczytałam szybko i z uśmiechem na twarzyczce. Bardzo zabawna. Napisana ciekawym językiem. Dobrze się czyta. Brakowało mi romansu w tle, ale w sumie może to i lepiej? Polecam na wieczory dla poprawy humoru.
Other editions (1)
Books by Olga Gromyko
On shelves
Share this Book
Need help?