logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zawód: Wiedźma. Część 2 - Olga Gromyko
Zawód: Wiedźma. Część 2
by: (author)
4.21 35
Jak mówi stare przysłowie, gdzie mag nie może, tam... magiczkę pośle. Zasada ta obowiązuje także w drugim tomie opowieści o W.Rednej - nie takiej znowu wrednej – adeptce VIII roku Starmińskiej Wyższej Szkoły Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa.. Jej “wiedźmowatość” ma niezwykły talent do magii,... show more
Jak mówi stare przysłowie, gdzie mag nie może, tam... magiczkę pośle. Zasada ta obowiązuje także w drugim tomie opowieści o W.Rednej - nie takiej znowu wrednej – adeptce VIII roku Starmińskiej Wyższej Szkoły Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa..
Jej “wiedźmowatość” ma niezwykły talent do magii, nieprzeciętną intuicję i wściekłą inteligencję. Zawsze czyta cudzą korespondencję. Wiedzy tajemnej używa z wielkim hukiem. Widywana jest wyłącznie w złym i podejrzanym towarzystwie. Ostatnio: trolla–najemnika, w bagnie z zombie, u oszalałego nekromanty, wśród szumowin–wałdaków. Typowa kobieta, ze słabością do czarusia typu “blond Bond”. Idzie za nim na koniec świata, choć wie, że to...wampir. Jak każdy facet?
Wygrała już bitwę z arcymagiem, który zabrał spokój Dogewie, krainie wampirów. Przed nią prawdziwa wojna. Nie dane jej spokojne zdobywanie dyplomu. Od momentu, gdy władca Dogewy przybywa do Starminu na turniej łuczniczy, wypadki toczą się z prędkością lawiny...  
show less
Format: papier
ISBN: 9788360505892
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 315
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
5.0 Zawód: Wiedźma. Część 2
Druga część równie zabawnie napisana, co pierwsza. Jednak mi znów czegoś brakowało - może małego zbliżenia pomiędzy Lenem a W-Redną. Zobaczymy, czy przy trzeciej części będą większe zażyłości pomiędzy bohaterami. I coś czuję po kościach, że od razu zabiorę się za trzecią część:)
smag
smag rated it
5.0 Zawód: Wiedźma. Część 1
Przeczytałam szybko i z uśmiechem na twarzyczce. Bardzo zabawna. Napisana ciekawym językiem. Dobrze się czyta. Brakowało mi romansu w tle, ale w sumie może to i lepiej? Polecam na wieczory dla poprawy humoru.
Other editions (1)
Books by Olga Gromyko
On shelves
Share this Book
Need help?