logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zostań, jeśli kochasz - Hanna Pasierska, Gayle Forman
Zostań, jeśli kochasz
by: (author) (translator)
2.81 40
Światowy bestseller przetłumaczony na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych. Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć? Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie... show more
Światowy bestseller przetłumaczony na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych.

Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć?

Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi. "Zostań, jeśli kochasz" opowiada o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788310127907
Publisher: Nasza Księgarnia
Pages no: 248
Edition language: Polski
Category:
Young Adult
Bookstores:
Community Reviews
Na piaskach moich snów
Na piaskach moich snów rated it
3.0 Pyta
Tym razem powróciłam dość szybko. A może to przez chorobę wydaje mi się, że czas płynie inaczej? Trudno stwierdzić. W każdym razie - mam kolejną część bajki. Do dzieła. Czajka... Ładne imię. Dźwięczne. Samej dziewczynce kojarzyło się z łąką usianą kwiatami. Z wolnością. Z pięknem. Pachnącym kwieci...
Books by Gayle Forman
Books by Hanna Pasierska
On shelves
Share this Book
Need help?