logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Discussion: Zgłoszenia błędów / prace serwisowe
posts: 5 views: 128 last post: 4 years ago
created by: Abdita
back to group
1. Na moim pulpicie widać tylko dwie lub trzy aktywności obserwowanych, reszta nie ładuje się.
2. Nie mogę wejść w swoje książki aktualnie czytane, widoczne po prawej stronie.
3. Nie działa zupełnie wyszukiwarka.

Mam nadzieję, ze to jeszcze nie koniec prac serwisowych i błędy wkrótce znikną.
Hej hej!
Faktycznie prace trwają w związku z czym mogą wystąpić czasowe przestoje serwisu, za które przepraszamy!!! :/

Jeżeli mogę zasugerować, to wyczyszczenie pamięci podręcznej w przeglądarce -- być może z tego powodu nie są widoczne wszystkie zmiany i updates.

Jeżeli chodzi o wyszukiwarkę, to których książek brak? Chętnie pomożemy.

Pozdrawiamy.
Jeśli chodzi o wyszukiwarkę to brak wszystkich książek ;-)
Po wpisaniu czegokolwiek w okienko wyszukiwarki nic się nie dzieje, okienko jest martwe, po wciśnięciu enter przeładowuje się ta sama strona.

Ale i tak mam lepiej niż mój domowy współużytkownik, który w ogóle od kilku dni nie jest w stanie zalogować się na swoje konto.

Ciasteczka czyściłam jak umiałam i też nic.

Czekamy z utęsknieniem na poprawę i pozdrawiamy ;-)
Głos wołającego na puszczy ale spróbuję - od wczoraj, czyli od nowego roku nie zapamiętują się wprowadzone daty przeczytania książek.
Da się to naprawić?
Pisałem na poznański adres (kontakt) podany u dołu, że nikt nie odpowiada, i sporo rzeczy (m.in. data przeczytania od nowego roku) nie działa - cisza... Nic się nie dzieje. Pewnie już dawno polska redakcja zlikwidowana i zapomnieli że tu istnieje jakaś polska wersja. :(
Need help?