logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Bez śladu - John Lutz, Bartosz Kurowski
Bez śladu
by: (author) (translator)
Kolejne arcydzieło mistrza kryminału. Nie mogą żyć własnym życiem. Mają tylko jedno wyjście. Muszą je zabierać innym. W Nowym Jorku giną młode kobiety. Detektyw Frank Quinn staje przed nowym wyzwaniem. Nie zdaje sobie sprawy, że będzie ono zupełnie inne, niż wszystkie poprzednie. Quinn wie, że... show more
Kolejne arcydzieło mistrza kryminału.

Nie mogą żyć własnym życiem. Mają tylko jedno wyjście. Muszą je zabierać innym.

W Nowym Jorku giną młode kobiety. Detektyw Frank Quinn staje przed nowym wyzwaniem. Nie zdaje sobie sprawy, że będzie ono zupełnie inne, niż wszystkie poprzednie.
Quinn wie, że pojawienie się kolejnego seryjnego mordercy stanowiłoby zbyt proste wyjaśnienie tajemnicy. Nie wie, że ściganie ogarniętego obłędem mordercy byłoby znacznie łatwiejszym zadaniem, niż to, które przed nim stoi.
Śmiertelna pułapka zamyka się powoli wokół następnej ofiary. Quinn musi zdążyć. Zdążyć, zanim ktoś kolejny zniknie – na zawsze i bez śladu.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788380690110
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 432
Edition language: Polski
Category:
Thriller, Crime, Horror
Bookstores:
Community Reviews
POCZYTAJNIA
POCZYTAJNIA rated it
0.0 Seryjny morderca w Nowym Jorku po raz kolejny
Gdyby komuś kiedykolwiek zechciało się oceniać Nowy Jork na podstawie książek Johna Luzta, to niechybnie taki ktoś musiałby dojść do wniosku, że jest to wyjątkowo zepsute miasto, szczególnie upodobane przez seryjnych morderców. Dodatkowo mordercy ci nie przebierają w środkach i swoim ofiarom szykują...
Books by John Lutz
Books by Bartosz Kurowski
On shelves
Share this Book
Need help?