logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Carska manierka - Andrzej Pilipiuk
Carska manierka
by: (author)
3.61 45
Krótkie i barwne historie utkane w niezwykłą kompozycję światów Książki Andrzeja Pilipiuka już ponad dziesięć lat cieszą się wyjątkową popularnością wśród czytelników i, jak się okazuje, wciąż zyskują kolejnych wielbicieli. Potwierdza to trzecie miejsce w rankingu na najbardziej oczekiwanych... show more
Krótkie i barwne historie utkane w niezwykłą kompozycję światów
Książki Andrzeja Pilipiuka już ponad dziesięć lat cieszą się wyjątkową popularnością wśród czytelników i, jak się okazuje, wciąż zyskują kolejnych wielbicieli. Potwierdza to trzecie miejsce w rankingu na najbardziej oczekiwanych autorów podczas Warszawskich Targów Książki 2012 ? po Stephenie Kingu i Jodi Picoult. Pisarz zdaje się pracować z niemal żelazną dyscypliną, skoro wydaje średnio dwie książki w roku.
Najnowszy zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka, to pasjonujące i pełne przygód historie, w których tajemnicza przeszłość miesza się z brutalną teraźniejszością.
Pilipiuk jest autorem perełek ? jeżeli chodzi o koncepty, jeżeli chodzi o opowiadania ? naprawdę zazdroszczę autorowi takich pomysłów.
Paweł Dunin-Wąsowicz
show less
Format: papier
ISBN: 9788375749052
Publisher: Fabryka Słów
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (2)
Books by Andrzej Pilipiuk
On shelves
Share this Book
Need help?