logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Oko Jelenia. Drewniana Twierdza - Andrzej Pilipiuk
Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
by: (author)
3.23 55
Zaprawdę powiadam ci, przeczytasz szybciej niż myślisz. Na początek nokaut. W kosmosie 3. "Oka" nie ma zmiłuj. Ucieczka do przeszłości to obóz przetrwania dla Marka, Staszka i Heleny. W XVI-wiecznej Norwegii krzyżują się bowiem drogi i interesy istot z różnych czasów, stron świata i... show more
Zaprawdę powiadam ci, przeczytasz szybciej niż myślisz.

Na początek nokaut. W kosmosie 3. "Oka" nie ma zmiłuj. Ucieczka do przeszłości to obóz przetrwania dla Marka, Staszka i Heleny. W XVI-wiecznej Norwegii krzyżują się bowiem drogi i interesy istot z różnych czasów, stron świata i wszechświata. Jest śmiertelnie niebezpiecznie. Zawsze pod górę. Czasem cuchnie. Zawsze pachnie wolnością, przygodą i wędrówką.

Nie polecamy tej książki, jeśli masz coś pilnego. Bo nie odłożysz szaleńczej misji. Nie porzucisz zacnej kompanii, w której ludziom honoru tak blisko do typów spod ciemnej gwiazdy, co i ratować, i torturować potrafią. "Okiem jelenia" spojrzysz na świat z perspektywy tych, co przed nami i tych, którzy właśnie… nadchodzą.

Zapinamy pasy. Biuro Podróży Pilipiuk Travel zaprasza na trzecią wyprawę w czasie i przestrzeni. W programie: survival na lądzie i morzu, akcja do utraty tchu.  

źródło opisu: [Fabryka Słów, 2008]
show less
Format: paperback
ISBN: 9788375740844
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 384
Edition language: Polski
Series: Oko Jelenia (#3)
Bookstores:
Community Reviews
Rick's Cafe
Rick's Cafe rated it
3.0 Link do recenzji całego cyklu
Tam wszystko pisze...
Books by Andrzej Pilipiuk
On shelves
Share this Book
Need help?