logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Czy się myliłem - Erich von Däniken
Czy się myliłem
by: (author)
3.50 5
Przed mniej więcej dwudziestu laty napisałem swoją pierwszą książkę. [...] Książkę przełożono na 28 języków, ukazała się w 36 krajach, na jej podstawie nakręcono film pod tym samym tytułem. Po jego emisji w telewizji amerykańskiej w Nowym Świecie wybuchła epidemia "Dänikenitis" [...] Pierwsze... show more
Przed mniej więcej dwudziestu laty napisałem swoją pierwszą książkę. [...] Książkę przełożono na 28 języków, ukazała się w 36 krajach, na jej podstawie nakręcono film pod tym samym tytułem. Po jego emisji w telewizji amerykańskiej w Nowym Świecie wybuchła epidemia "Dänikenitis" [...]
Pierwsze zdanie Wspomnień z przyszłości brzmiało: "Napisanie tej książki wymagało pewnej odwagi - przeczytanie jej wymaga odwagi nie mniejszej".
Jest to również mottem Nowych wspomnień z przyszłości. Chciałbym jeszcze przekazać Państwu na drogę słowa Goethego: "Przeciwnicy sądzą, że nam zaprzeczają powtarzając swoje zdanie i nie zważając na nasze!"

Feldbrunnen, w czerwcu 1985 r. Erich von Däniken  

źródło opisu: okładka/wstęp
źródło okładki: www.media200.8p.pl
show less
Format: papier
ISBN: 8386096004
Publisher: Prokop
Pages no: 192
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Erich von Däniken
On shelves
Share this Book
Need help?