logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Duma i uprzedzenie i zombi - Seth Grahame-Smith, Jane Austen
Duma i uprzedzenie i zombi
by: (author) (author)
2.13 20
Ponad 1 mln sprzedanych egzemplarzy! Film z Natalie Portman w roli głównej. Jest prawdą powszechnie znaną, że zombi, który posiadł jeden mózg, pragnie ich więcej! Siostry Bennet przeżywają perypetie miłosne, a w hrabstwie Hertfordshire zmarli powracają do życia. Zadziorna Elżbieta Bennet walczy z... show more
Ponad 1 mln sprzedanych egzemplarzy! Film z Natalie Portman w roli głównej. Jest prawdą powszechnie znaną, że zombi, który posiadł jeden mózg, pragnie ich więcej! Siostry Bennet przeżywają perypetie miłosne, a w hrabstwie Hertfordshire zmarli powracają do życia. Zadziorna Elżbieta Bennet walczy z wygłodniałymi zombi. Jej uwagę odrywa jednak przyjazd przystojnego, ale wyniosłego i aroganckiego pana Darcy. Regiment brytyjskiej armii zamiast udać się na wojnę z Napoleonem, przybywa na pomoc mieszkańcom hrabstwa. Smakowity literacki misz-masz. Najwyższa ocena. Entertainment Weekly Czy kiedykolwiek istniało takie dzieło literackie, które nie zyskałoby na wprowadzeniu nowych bohaterów w postaci zombi? Time Z jednej strony żart, z drugiej pochwała pięknego języka Austen, jej postaci i intryg. The Onion Book Club Jane Austen jest autorką kilku znakomitych klasycznych powieści, m.in. ,,Duma i uprzedzenie", ,,Rozważna i romantyczna", ,,Mansfield Park" i ,,Emma". Wielokrotnie je ekranizowano i wystawiano na deskach teatralnych. Seth Grahame-Smith jest producentem filmowym i telewizyjnym. Książka ,,Duma i uprzedzenie i zombi", rozszerzona wersja romantycznej powieści Jane Austen wzbogacona o krwawe sceny walk z żywymi trupami, to jego debiut literacki.
show less
Format: papier
ISBN: 9788362343034
Publisher: G+J
Pages no: 360
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
sunsetxcocktail
sunsetxcocktail rated it
1.0 DNF: Pride and Prejudice and Zombies
I have never been able to finish a Jane Austen novel. I often wonder if I'm the only one who simply does not like and will most likely never like her books. Though weirdly enough, sometimes I like retellings of classics. But even the addition of zombies can not make this bearable for me.
Sheila's Reads
Sheila's Reads rated it
4.0 PRIDE AND PREJUDICE AND ZOMBIES by Jane Austen and Seth Grahame-Smith
Tongue-in-cheek retelling of Pride and Prejudice with the same characters and lines but changes. I chuckled. I was not expecting some of it but a fun read.
Kwiat Paproci
Kwiat Paproci rated it
1.0 Duma i uprzedzenie i zombi
Recepta na łatwe pieniądze i remedium na całkowity brak literackiego talentu i nadmiar ambicji w tym temacie: przepisanie większości dzieła innej osoby (sprawdzonego przez wieki, klasycznego i wciąż doskonale się sprzedającego), dodanie własnych - żenujących - pomysłów i gotowe. "Autor" jest ameryka...
Books by Seth Grahame-Smith
Books by Jane Austen
On shelves
Share this Book
Need help?