logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ekspedycja, tom 2 - Bogusław Polch, Alfred Górny, Arnold Mostowicz
Ekspedycja, tom 2
by: (author) (author) (author)
4.00 5
Reedycja serii "Bogowie z kosmosu", zwanej w Polsce "Według Ericha von Dänikena". Cykl został wznowiony pod tytułem "Ekspedycja" w dwóch tomach po 200 stron w twardej oprawie. Scenariusz do cyklu, który powstał na zamówienie wydawcy niemieckiego, napisali Alfred Górny i Arnold Mostowicz, a... show more
Reedycja serii "Bogowie z kosmosu", zwanej w Polsce "Według Ericha von Dänikena". Cykl został wznowiony pod tytułem "Ekspedycja" w dwóch tomach po 200 stron w twardej oprawie.
Scenariusz do cyklu, który powstał na zamówienie wydawcy niemieckiego, napisali Alfred Górny i Arnold Mostowicz, a rysunki wykonał Bogusław Polch. W latach 80. w Polsce nakładem KAW-u ukazało się siedem z ośmiu części serii. Początek ostatniej opublikowany został w drugim numerze magazynu "KRON" w 2000 roku. Ta reedycja jest w związku z tym pierwszym pełnym wydaniem serii w Polsce.
Fabuła "Ekspedycji" oparta jest na teoriach Dänikena, głoszącego, że w przeszłości Ziemię odwiedzali kosmici, którzy przyspieszyli ewolucję gatunku ludzkiego.
[Jarek Obważanek]

Tom drugi zawiera:
5. Zagłada Wielkiej Wyspy
6. Planeta pod kontrolą
7. Tajemnica piramidy
8. Ostatni rozkaz  
show less
Format: papier
ISBN: 837319424X
Publisher: Muza
Pages no: 200
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Bogusław Polch
Books by Alfred Górny
Books by Arnold Mostowicz
On shelves
Share this Book
Need help?