logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Fabrykantka aniołków - Camilla Läckberg
Fabrykantka aniołków
by: (author)
3.50 50
Wielkanoc 1974. Z Valö, małej wyspy w pobliżu Fjällbacki, znika bez śladu rodzina. Na pięknie nakrytym świątecznym stole zostaje obiad wielkanocny, ale w domu nie ma nikogo, znikają wszyscy z wyjątkiem rocznej córeczki Ebby. Po latach Ebba wraca na wyspę jako dorosła kobieta. W rodzinnych... show more
Wielkanoc 1974. Z Valö, małej wyspy w pobliżu Fjällbacki, znika bez śladu rodzina. Na pięknie nakrytym świątecznym stole zostaje obiad wielkanocny, ale w domu nie ma nikogo, znikają wszyscy z wyjątkiem rocznej córeczki Ebby.
Po latach Ebba wraca na wyspę jako dorosła kobieta. W rodzinnych stronach pragnie wraz z mężem otrząsnąć się po śmierci malutkiego synka. Postanawiają wyremontować i otworzyć dla gości stary ośrodek kolonijny, którym wiele lat temu zarządzał surowy ojciec Ebby.
Wkrótce po rozpoczęciu prac remontowych oboje omal nie giną w tajemniczym pożarze. Równie tajemnicze są stare ślady zaschnietej krwi odnalezione pod zerwaną podłogą w jadalni. Do akcji wkracza wkracza Patrik Hedström. Czy zdoła wyjaśnić zagadkę z przeszłości?  

źródło opisu: Czarna Owca, 2012
źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375541939
Publisher: Czarna Owca
Pages no: 496
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Kwiat Paproci
Kwiat Paproci rated it
3.0 Fabrykantka aniołków
Inspiracja "Millennium" S. Larssona widoczna jak na dłoni. Miejscami intryga szyta bardzo grubymi nićmi.
Other editions (3)
Books by Camilla Läckberg
On shelves
Share this Book
Need help?