logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jaskiniowiec - Jørn Lier Horst
Jaskiniowiec
by: (author)
3.89 45
Tym razem śmierć składa wizytę sąsiadowi Wistinga. Zaledwie trzy domy dalej od mieszkania policjanta Williama Wistinga zostają odnalezione zwłoki mężczyzny, który przez cztery miesiące siedział martwy przed migającym ekranem telewizora. Nic nie wskazuje na to, aby jego śmierć była wynikiem... show more
Tym razem śmierć składa wizytę sąsiadowi Wistinga.

Zaledwie trzy domy dalej od mieszkania policjanta Williama Wistinga zostają odnalezione zwłoki mężczyzny, który przez cztery miesiące siedział martwy przed migającym ekranem telewizora.

Nic nie wskazuje na to, aby jego śmierć była wynikiem przestępstwa. Viggo Hansen był człowiekiem, na którego za życia nikt nie zwracał uwagi, więc jego śmierć również nie wzbudza sensacji i nie trafia na czołówki gazet.

A jednak z jakiegoś powodu ta sprawa budzi ciekawość córki Wistinga, która jest dziennikarką. Line postanawia napisać artykuł: portret zupełnie nieznanej osoby.

Kiedy Line rozpoczyna swoje dziennikarskie śledztwo, policja otrzymuje zgłoszenie o odnalezieniu kolejnych zwłok, tym razem na miejscu wycinki lasu.

Wygląda na to, że ciało musiało tam leżeć przez długi czas. Na zwłokach mężczyzny zostaje ujawniony niezwykły ślad. Wkrótce policja organizuje zakrojoną na szeroką skalę obławę – jedną z największych w historii Norwegii. Jedyne, co mogłoby popsuć szyki śledczym to nadgorliwi dziennikarze…  

źródło opisu: Wydawnictwo Smak Słowa, 2014
źródło okładki: http://www.smakslowa.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788362122813
Publisher: Smak Słowa
Pages no: 336
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Po drugiej stronie lustra
Po drugiej stronie lustra rated it
5.0 Umierając w samotności...
Porywający, trzymający w napięciu kryminał. Szkoda, że serię zaczęto wydawać w tak dziwny sposób… bo od końca. Jeśli poprzednie książki są równie dobre to wiele tracimy. Tym samym już jestem ciekawa „Psów Gończych” i czy kolejna na naszym rynku okaże się numerem 7/9.
Iwona1
Iwona1 rated it
3.0 Jaskiniowiec
Wydaje mi się, że nie jestem podatna na reklamy typu „Nowy Nesbø, nowy X, nowy Y”. No dobrze, to co mnie skłoniło do sięgnięcia po tę książkę? Niby nie wierzę w takie sugestie, a jednak nie po raz pierwszy sięgam po książkę podświadomie skuszona reklamą, chociaż i tak wiem, że zapewnienia wydawcy ni...
Books by Jørn Lier Horst
On shelves
Share this Book
Need help?