logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ślepy trop - Jørn Lier Horst
Ślepy trop
by: (author)
4.50 5
Samotna matka, Sofie Lund, przeprowadza się z roczną córeczką Mają do domu, który odziedziczyła po dziadku, trudnym w kontaktach człowieku, od lat pozostającym w kręgu zainteresowania policji. Sofie postanawia wynająć firmę sprzątającą, aby wyrzucić z domu wszystkie pamiątki po krewnym, o którym... show more
Samotna matka, Sofie Lund, przeprowadza się z roczną córeczką Mają do domu, który odziedziczyła po dziadku, trudnym w kontaktach człowieku, od lat pozostającym w kręgu zainteresowania policji. Sofie postanawia wynająć firmę sprzątającą, aby wyrzucić z domu wszystkie pamiątki po krewnym, o którym najchętniej chciałaby zapomnieć. Pozostaje po nim tylko sejf, przytwierdzony na stałe do podłogi w piwnicy.

W sejfie leży coś, co zaskoczy nie tylko Sofie Lund, ale też wszystkich pracowników komendy policji w Larviku. Tajemniczy przedmiot doprowadzi do ponownego otwarcia sprawy, która od dawna nie daje spokoju Williamowi Wistingowi.

Wisting dostrzega wreszcie możliwe rozwiązanie, nić, po której można spróbować dojść do kłębka. Aby tego dokonać, będzie musiał złamać koleżeńską solidarność i podważyć zaufanie do instytucji, którą sam reprezentuje.

Jørn Lier Horst oddaje w nasze ręce swoją najnowszą powieść kryminalną Ślepy trop – jedną z najlepszych, jaka wyszła spod pióra byłego policjanta.
show less
Format: ebook
ISBN: 9788364846489
Publisher: Smak Słowa
Pages no: 398
Edition language: Polski
Category:
Mystery, Thriller
Series: William Wisting (#10)
Bookstores:
Community Reviews
POCZYTAJNIA
POCZYTAJNIA rated it
0.0 Gdy trop okazuje się grą pozorów
Praca każdego autora kryminałów nie obywa się obecnie bez solidnego przygotowania merytorycznego. Zanim pisarz napisze pierwsze słowo powieści, ma za sobą godziny zbierania dokumentacji, czytania tekstów tematycznie związanych z problemem, który porusza w książce oraz – nierzadko – sam na własnej sk...
Books by Jørn Lier Horst
On shelves
Share this Book
Need help?