logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jutro 3. W objęciach chłodu - John Marsden
Jutro 3. W objęciach chłodu
by: (author)
4.00 20
Kontynuacja fenomenalnej serii dla młodzieży. Po powrocie z wakacji Ellie i jej przyjaciele odkrywają, że ich kraj został zaatakowany przez nieznanego wroga. Początkowo ukrywają się w Piekle - niedostępnym miejscu w górach, później stają do walki. Trzecia część rozpoczyna się w momencie, gdy... show more
Kontynuacja fenomenalnej serii dla młodzieży.Po powrocie z wakacji Ellie i jej przyjaciele odkrywają, że ich kraj został zaatakowany przez nieznanego wroga. Początkowo ukrywają się w Piekle - niedostępnym miejscu w górach, później stają do walki.
Trzecia część rozpoczyna się w momencie, gdy grupa nie może otrząsnąć się z szoku: udało im się przeprowadzić spektakularny atak, ale po powrocie do Piekła odkryli, że jeden z ich przyjaciół zginął. Krąg nieprzyjaciół się zacieśnia. Jedyną nadzieją może być tylko pomoc z zewnątrz.

”Jutro zadaje kłam przesądom, jakoby bestseller miał być opartą na schematach banalną historią. [...] To trochę thriller, trochę sensacja - czyta się doskonale bez względu na wiek.  

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2011
źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3098,tytu...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788324016488
Publisher: Znak literanova
Pages no: 256
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by John Marsden
On shelves
Share this Book
Need help?