logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jutro 5. Gorączka - John Marsden
Jutro 5. Gorączka
by: (author)
4.25 20
Na chwilę przestałam oddychać. Wiedziałam, że nie zdołam go powstrzymać. W pewnym sensie wcale nie chciałam go powstrzymywać. Naprawdę lubiłam Lee. Może nawet go kochałam. Nie byłam pewna. Czasami przypominało to miłość. Innym razem wolałam nie mieć z nim nic wspólnego. Czułam do niego pełną gamę... show more
Na chwilę przestałam oddychać. Wiedziałam, że nie zdołam go powstrzymać. W pewnym sensie wcale nie chciałam go powstrzymywać. Naprawdę lubiłam Lee. Może nawet go kochałam. Nie byłam pewna. Czasami przypominało to miłość. Innym razem wolałam nie mieć z nim nic wspólnego. Czułam do niego pełną gamę emocji, od dzikiej namiętności po obrzydzenie. Ale miałam wątpliwości nie tylko co do Lee. Niczego nie byłam pewna. Wszystko wywróciło się nam do góry nogami.

A uczucia, które próbowaliśmy zagłuszyć, wracają, coraz silniejsze. I okazuje się, że udawanie twardych i racjonalnych nie ma sensu. Bo gdy dopuścisz do głosu emocje, nieważne staje się to, po czyjej stronie ktoś stoi. Ważne, co do niego czujesz.

Jutro to fenomen. Powieści o grupie nastolatków, którzy walczą z tajemniczym wrogiem atakującym Australię, otrzymały kilkadziesiąt nagród w Australii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Niemczech. W USA znalazły się na liście najlepszych książek dla młodzieży, a w Szwecji na pierwszym miejscu na liście książek polecanych przez nastolatków. W Polsce również stały się bestsellerami.
”Jutro zadaje kłam przesądom, jakoby bestseller miał być opartą na schematach banalną historią. [...] To trochę thriller, trochę sensacja - czyta się doskonale bez względu na wiek. Nic dziwnego, że powieść Jutro stała się bestsellerem.”
Agnieszka Wolny-Hamkało, „Gazeta Wyborcza”  

źródło opisu: Znak, 2012
źródło okładki: www.znak.com.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788324016907
Publisher: Znak literanova
Pages no: 272
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Nigrum
Nigrum rated it
5.0 Jutro 5. Gorączka
Z książkami tego autora jest tak że każdy kolejny tom wprawia w zachwyt. Myślisz że Homerowi i innym nie może już nic gorszego się stać a tu proszę ... Lee zdradza wszystkich. Potęga strachu i determinacji w tej książce jet powalająca.wydarzenia nie sa układane losowo, kumulują się w ostatnich aktac...
Books by John Marsden
On shelves
Share this Book
Need help?