logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Krüger. Szakal - Marcin Ciszewski
Krüger. Szakal
by: (author)
2.50 15
Willhelma Krügera nie zdziwiło to, że strażnicy warszawskiego Banku Zachodniego byli przerażeni. Gdyby w jego stronę wymierzono dziewięciomilimetrowy otwór lufy pistoletu maszynowego Bergmann, też byłby przerażony. Na szczęście, to on trzyma broń. Kiedy bierze kogoś na cel, nie drgnie mu ani... show more
Willhelma Krügera nie zdziwiło to, że strażnicy warszawskiego Banku Zachodniego byli przerażeni. Gdyby w jego stronę wymierzono dziewięciomilimetrowy otwór lufy pistoletu maszynowego Bergmann, też byłby przerażony.

Na szczęście, to on trzyma broń.

Kiedy bierze kogoś na cel, nie drgnie mu ani ręka, ani sumienie. Nie szuka przyjaciół, bo ma niezawodnych wspólników. Od dawna rozumie, że świat należy do tych, którzy potrafią rzucić się mu do gardła, niczym szakal.

Nie wie, że pierwsze strzały zmienią jego los na zawsze.

Mistrz literackiej sensacji Marcin CISZEWSKI pokazuje swoje nowe oblicze i przedstawia nowego bohatera. Wraz z nim przenosi nas w czasy narodzin niepodległej Rzeczpospolitej i w samo serce ogarniętego walkami Lwowa.  

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/
źródło okładki: http://www.znak.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788324026081 (8324026088)
ASIN: 8324026088
Publisher: Znak literanova
Pages no: 384
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Rick's Cafe
Rick's Cafe rated it
1.5 "Kruger" Ciszewskiego jako... Wielkie Rozczarowanie
Muszę szczerze przyznać, że już baaaardzo dawno nie zawiodłem się tak na żadnej książce. A rozczarowanie jest o tyle przykre, że liczyłem na naprawdę miło spędzone z nią chwile co dodatkowo jeszcze mocniej rozbudził we mnie całkiem obiecujący początek. Jednak z każdym kolejnym procentem przeczytanyc...
Books by Marcin Ciszewski
On shelves
Share this Book
Need help?