logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Łagodna. Opowiadanie fantastyczne - Fiodor Dostojewski
Łagodna. Opowiadanie fantastyczne
by: (author)
4.36 35
Łagodna to jedno z najciekawszych opowiadań Fiodora Dostojewskiego. To historia mężczyzny, który powoli dochodzi do bolesnej prawdy o samym sobie i swoim życiu. Głębokie studium psychologiczne człowieka doświadczonego przez życie, który swoim postępowaniem doprowadza do tragedii. Doskonałe... show more
Łagodna to jedno z najciekawszych opowiadań Fiodora Dostojewskiego. To historia mężczyzny, który powoli dochodzi do bolesnej prawdy o samym sobie i swoim życiu. Głębokie studium psychologiczne człowieka doświadczonego przez życie, który swoim postępowaniem doprowadza do tragedii. Doskonałe tłumaczenie oraz solidne opracowanie pozwolą w pełni zrozumieć mistrzostwo prozy Dostojewskiego. Lektura polecana przez nauczycieli i metodyków.
show less
Format: papier
ISBN: 9788375172263
Publisher: Greg
Pages no: 64
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Kwiat Paproci
Kwiat Paproci rated it
5.0 Łagodna. Opowiadanie fantastyczne
Rewelacyjne studium walki z myślami bufona, który nic nie rozumie. Nawet gdy już mu "łuski spadły z oczu" wciąż nie dotyka sedna tragedii i swojego w niej udziału. Rzecz o mijaniu się i braku punktu spotkania kobiety i mężczyzny (człowieka z człowiekiem). Dostojewski w doskonalej formie.
Other editions (3)
Books by Fiodor Dostojewski
On shelves
Share this Book
Need help?