logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Miejsca na krawędzi szeptu - Emil Strzeszewski
Miejsca na krawędzi szeptu
by: (author)
Mówią, że szept bywa krzykiem oraz agonią. Dotyka starca i młodą matkę. Jest początkiem końca. Na blokowisku, pośród szarych ścian i sypiącego się tynku tylko małe dziecko nie jest świadome tego, co może się zdarzyć. Istnieją wodospady, w których wodach zobaczysz przyszłość i przeszłość. Pokażą... show more
Mówią, że szept bywa krzykiem oraz agonią. Dotyka starca i młodą matkę. Jest początkiem końca. Na blokowisku, pośród szarych ścian i sypiącego się tynku tylko małe dziecko nie jest świadome tego, co może się zdarzyć.
Istnieją wodospady, w których wodach zobaczysz przyszłość i przeszłość. Pokażą ci uczucia, dadzą zrozumienie. Ale mogą też pochłonąć cię, jeśli nie jesteś ostrożny i pełen żalu. Gdy patrzysz cały czas w jeden punkt, możesz zobaczyć diabła. Gdy zobaczysz diabła, możesz wyznać mu, czego tak naprawdę pragniesz. Masz trzy życzenia, nie zmarnuj żadnego.
W ruinach zniszczonego miasta mieszka kobieta zwana Zniczem. Żywi się prochem i rozpala go na nowo w swojej duszy. Żyją w niej wszyscy, których spaliła wojenna zawierucha. Tylko czy ona również żyje?

„Miejsca na krawędzi szeptu” to cztery opowieści z pogranicza jawy i snu. Współczesne horrory przeplecione realizmem magicznym – znaki rozpoznawcze autora „Ektenii” i „Rodu”. Dwa premierowe opowiadania wespół z kolejnymi dwoma, przeredagowanymi specjalnie dla tego zbioru. Wejdźcie do miejsc na krawędzi szeptu i dajcie się pochłonąć szaleństwu.


Źródło opisu: bookrage.org
show less
Format: ebook
ISBN: 9788365074232
Publisher: Code Red Tomasz Stachewicz
Pages no: 186
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Emil Strzeszewski
On shelves
Share this Book
Need help?