logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Rok po końcu świata - Anna Kańtoch, Milena Wójtowicz, Wojciech Szyda, Michał Protasiuk, Paweł Ciećwierz, Paweł Majka, Michał Cetnarowski, Joanna Skalska, Emil Strzeszewski, Jakub Nowak, Stanisław Truchan
Rok po końcu świata
by: (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author)
Gdyby ten zbiór ukazał się dwa lata temu, włączyłby się w prekatastroficzny nurt, który przetoczył się przez zachodnią kulturę w związku z końcem kalendarza Majów. Jednak nasz świat nie skończył się wtedy, trwa nadal, co najmniej przez czas, gdy czytacie te słowa. Kończy się za to jedenaście... show more
Gdyby ten zbiór ukazał się dwa lata temu, włączyłby się w prekatastroficzny nurt, który przetoczył się przez zachodnią kulturę w związku z końcem kalendarza Majów. Jednak nasz świat nie skończył się wtedy, trwa nadal, co najmniej przez czas, gdy czytacie te słowa.

Kończy się za to jedenaście światów stworzonych na potrzeby tej antologii, choć próbują się przed tym bronić swymi – cyberpunkowymi lub steampunkowymi – zabawkami.
A światy te stworzyli: Michał Cetnarowski, Paweł Ciećwierz, Ania Kańtoch, Paweł Majka, Kuba Nowak, Michał Protasiuk, Asia Skalska, Emil Strzeszewski, Wojtek Szyda, Stanisław Truchan i Milena Wójtowicz.  

źródło opisu: https://www.facebook.com/powergraph
źródło okładki: https://www.facebook.com/powergraph
show less
Format: ebook
ISBN: 9788361187981
Publisher: Powergraph
Pages no: 475
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Paweł Ciećwierz
Books by Emil Strzeszewski
Books by Milena Wójtowicz
Books by Paweł Majka
Books by Wojciech Szyda
Books by Michał Cetnarowski
Books by Joanna Skalska
Books by Michał Protasiuk
Books by Jakub Nowak
Books by Stanisław Truchan
On shelves
Share this Book
Need help?