logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nowe oblicze Greya - E.L. James
Nowe oblicze Greya
by: (author)
2.64 110
Trzeci tom najpikantniejszej trylogii ostatnich lat! Kobiety na jej punkcie szaleją. Mężczyźni wiele zawdzięczają. Biblioteki apelują, by wycofać z obiegu. A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!!! Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie... show more
Trzeci tom najpikantniejszej trylogii ostatnich lat! Kobiety na jej punkcie szaleją. Mężczyźni wiele zawdzięczają. Biblioteki apelują, by wycofać z obiegu. A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!!! Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć, targani namiętnością i rozterkami, niepewni tego, co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę?
show less
Format: papier
ISBN: 9788375085969
Publisher: Sonia Draga
Pages no: 688
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Aniutka 90
Aniutka 90 rated it
2.0 Nowe oblicze Greya
Jezu, mogę powiedzieć w końcu "Jak dobrze, że to już koniec!". Straszna. Irytująca. Przesłodzona. Wielka męczarnia z mojej strony! Zdecydowanie najgorsza część. Na szczęście to już za mną i nie polecam pod żadnym pozorem!
Czytane
Czytane rated it
3.0 Nowe oblicze Greya
Dokończyłam, z rozpędu. Jakoś tak... Czegoś brakuje.
Other editions (1)
Books by E.L. James
On shelves
Share this Book
Need help?