logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ofiara losu - Camilla Läckberg
Ofiara losu
by: (author)
3.43 70
Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między... show more
Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między "gwiazdami" a miejscową społecznością. Pogoń za zabójcą oraz przygotowania Patrik Hedström staje wobec największego dotąd wyzwania w swojej karierze.Ofiara losu stała się, podobnie jak poprzednie książki z tego cyklu, podstawą do nakręcenia kolejnych odcinków telewizyjnego serialu, nadawanego przez szwedzką telewizję publiczną.
show less
Format: papier
ISBN: 9788375541991
Publisher: Czarna Owca
Pages no: 448
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Słowa, słowa, słowa
Słowa, słowa, słowa rated it
3.0 Ofiara losu
Pełnej kulturki w Szwecji ciąg dalszy: policjanci zdejmują buty w domach ludzi, których przychodzą zawiadomić o śmierci najbliższych oraz pełne akcji dochodzenie z bułeczkami cynamonowymi i kawą w tle. Ale i tak jest fajnie :)
Other editions (5)
Books by Camilla Läckberg
On shelves
Share this Book
Need help?