logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Pandora - Anne Rice
Pandora
by: (author)
2.33 15
Uwodzicielska [Rice] powróciła do źródła, do tematu swoich najlepszych dzieł, a więc seksownych i niezwyciężonych wampirów Pandora jest superbohaterką. Piękną, oczywiście, ale także przebiegłą, nieustraszoną, niezależną, zmysłową i zaradną. W powieści, której błyskotliwa narracja zapiera oddech w... show more
Uwodzicielska [Rice] powróciła do źródła, do tematu swoich najlepszych dzieł, a więc seksownych i niezwyciężonych wampirów Pandora jest superbohaterką. Piękną, oczywiście, ale także przebiegłą, nieustraszoną, niezależną, zmysłową i zaradną. W powieści, której błyskotliwa narracja zapiera oddech w piersiach, bohaterka wyrusza do Nowego Orleanu, depcząc po piętach Lestatowi i Mariusowi.

NIESAMOWITA KSIĄŻKA, TRYSKAJĄCA ENERGIĄ Tytułowa bohaterka jest dobrze urodzoną kobietą z Rzymu Augusta, która później przyjmuje imię mitologicznej Pandory, otwierającej własną puszkę z niespodziankami. Siedząc w kawiarni we współczesnym Paryżu, wkrótce po dokonaniu zbrodni, wampir Pandora podejmuje wyzwanie, jakim jest podsumowanie własnej historii i natychmiast przystępuje do pracy, wypełniając puste kartki eleganckiego, oprawnego w skórę notatnika Doskonałej narracji towarzyszy dbałość o detale i szczegóły.
The New York Times Book Review

Najpiękniej napisana książka Anne Rice. Książka, która na każdej stronie wysławia cud naszego świata.
Raleigh News & Observer

Uwodzące.
Library Journal
show less
Format: papier
ISBN: 9788375101775
Publisher: Rebis
Pages no: 268
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Anne Rice
On shelves
Share this Book
Need help?