logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Płomień i krzyż. Tom 1 - Jacek Piekara
Płomień i krzyż. Tom 1
by: (author)
3.45 55
Płomień i Krzyż - pod względem chronologii wydarzeń - rozpoczyna "cykl inkwizytorski" Jacka Piekary. Odsłania tajemnice świata tym różniącego się od naszego, że w roku 33 Jezus Chrystus nie umarł i nie zmartwychwstał, lecz zstąpił z krzyża i ukarał śmiercią swych prześladowców. W 1. tomie poznasz... show more
Płomień i Krzyż - pod względem chronologii wydarzeń - rozpoczyna "cykl inkwizytorski" Jacka Piekary. Odsłania tajemnice świata tym różniącego się od naszego, że w roku 33 Jezus Chrystus nie umarł i nie zmartwychwstał, lecz zstąpił z krzyża i ukarał śmiercią swych prześladowców.
W 1. tomie poznasz losy Mordimera Madderdina widziane oczami Pięknej Katarzyny - matki inkwizytora oraz Arnolda Lowefella, jego mentora i nauczyciela, członka Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium. A wszystko w krwawej scenerii chłopskiego buntu pustoszącego Cesarstwo, w bogatym domu pięknej kurtyzany parającej się mroczną sztuką, w mistycznej siedzibie perskiego czarnoksiężnika, w Akademii Inkwizytorium oraz siedzibie Świętego Officjum - tajemniczym klasztorze Amszilas.  

źródło opisu: Wydawnictwo Fabryka Słów, 2008
źródło okładki: http://fabrykaslow.com.pl/ksiazki/plomien-i-krzyz-t-1/709
show less
Format: papier
ISBN: 9788375740011
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 424
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (4)
Books by Jacek Piekara
On shelves
Share this Book
Need help?