logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Świat jest pełen chętnych suk - Jacek Piekara
Świat jest pełen chętnych suk
by: (author)
2.80 25
Trzynaście opowiadań, różnorodność tematyki, zaskakujące, autorskie wizje świata — to wszystko otrzymacie w najnowszej książce Jacka Piekary. Wszystkie historie zebrano w cztery grupy, pod intrygującymi tytułami: Miłość, seks, nienawiść — w opowiadaniach spotkasz: maltretowaną psychicznie i... show more
Trzynaście opowiadań, różnorodność tematyki, zaskakujące, autorskie wizje świata — to wszystko otrzymacie w najnowszej książce Jacka Piekary. Wszystkie historie zebrano w cztery grupy, pod intrygującymi tytułami:

Miłość, seks, nienawiść — w opowiadaniach spotkasz: maltretowaną psychicznie i fizycznie kobietę, playboya posiadającego niezwykły talent pozwalający na uwiedzenie każdej kobiety oraz seryjnego mordercę, zabijającego swoje kochanki w celu zrealizowania misternego planu.

Świat masek — trzy historie przygodowo-kryminalne opowiadające o perypetiach agenta O’Reilly — Ziemianina, żyjącego na planecie, na której ludzie noszą maski obrazujące ich aktualne uczucia, a niezwykłą wagę odgrywa mowa gestów. Obywatele muszą też przestrzegać setek tradycyjnych obyczajów i rytuałów.

Bóg i historia — tu znajdziecie odpowiedzi na pytania jak mógłby wyglądać nasz świat, gdyby Polska sprzymierzyła się z hitlerowskimi Niemcami? Co by się stało, gdyby naukowcy potrafili sklonować Jezusa? Czym jest Piekło i jak wygląda? Czy śmierć jest karą, czy nagrodą?

Obce światy — trzy klasyczne opowiadania science-fiction, których akcja toczy się na odległych, zdumiewająco różnych od Ziemi, planetach.

Prowokująca mieszanka!  
show less
Format: papier
ISBN: 8360505004
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 392
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Poczytajmy!
Poczytajmy! rated it
3.0 Świat jest pełen chętnych suk...
Do lektury tego, skądinąd - nienowego już, zbioru opowiadań Jacka Piekary zabierałem się z prawdziwym zapałem. Dlaczego? Powód możemy znaleźć mniej-więcej przed dekadą. Chłopcu, którym wówczas byłem, wpadł w ręce kolejny numer czasopisma "Nowa Fantastyka" (a może był to "Click"? Ale chyba "...Fantas...
EpidermaS
EpidermaS rated it
2.0 Świat jest pełen chętnych suk
Jak już ktoś wcześniej zauważył - opowiadania prezentują bardzo nierówny poziom. Niektóre faktycznie zaskakują, do innych znów najbardziej pasuje chyba słowo "naiwne". Wszystkie historie zostały zebrane w czterech rodziałach: Miłość, seks, nienawiść; Bóg i historia; Obce światy; Świat masek. Tutaj n...
Other editions (3)
Books by Jacek Piekara
On shelves
Share this Book
Need help?