logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Polska na cztery ręce - Ignacy Karpowicz, Tomasz Różycki, Jerzy Maksymiuk, Leszek Mądzik
Polska na cztery ręce
by: (author) (author) (author) (author)
Jakie jest miejsce, w którym żyjemy? Czy Polska to kraj, w którym nic nie jest naprawdę, a wszystko tylko na niby, na chwilę i prowizorycznie? Jaka jest rzeczywistość, która nas otacza? W tej opowieści o "tu i teraz" spotykają się cztery osoby, cztery wymiary i spojrzenia. Ta, pisana na "cztery... show more
Jakie jest miejsce, w którym żyjemy? Czy Polska to kraj, w którym nic nie jest naprawdę, a wszystko tylko na niby, na chwilę i prowizorycznie? Jaka jest rzeczywistość, która nas otacza?
W tej opowieści o "tu i teraz" spotykają się cztery osoby, cztery wymiary i spojrzenia. Ta, pisana na "cztery ręce", książka daje pełnię obrazu: Jerzy Maksymiuk (wybitny muzyk), Leszek Mądzik (wybitny plastyk), Ignacy Karpowicz (znakomity pisarz) i Tomasz Różycki (doskonały poeta), w krótkiej formie, jaką jest felieton, opowiadają o świecie, który jest za oknem, na wyciągnięcie ręki. To oglądanie świata, przefiltrowane przez różne biografie i różne doświadczenia autorów tej opowieści, daje wielowymiarowy, różnorodny obraz świata "zwykłego", takiego, jaki zna każdy z nas. To jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny komentarz do rzeczywistości, widzianej oczyma wrażliwych artystów.  

źródło opisu: Okładka
źródło okładki: http://www.charaktery.eu/konkursy/5440/Polska-na-c...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788393196272
Publisher: Chyaraktery
Pages no: 143
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Tomasz Różycki
Books by Jerzy Maksymiuk
Books by Leszek Mądzik
Books by Ignacy Karpowicz
On shelves
Share this Book
Need help?