logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sodomion - Jacek Inglot
Sodomion
by: (author)
2.75 20
W zaawansowanej naukowo i technologicznie przyszłości świat będzie inny, ale ludzkie pragnienia, emocje i żądze – niezmienne. Czy można się zakochać w maszynie? Czy każdy jest zdolny do miłości? A może w doskonałym świecie przyszłości to skomplikowane uczucie nie będzie nam już do niczego... show more
W zaawansowanej naukowo i technologicznie przyszłości świat będzie inny, ale ludzkie pragnienia, emocje i żądze – niezmienne.

Czy można się zakochać w maszynie? Czy każdy jest zdolny do miłości? A może w doskonałym świecie przyszłości to skomplikowane uczucie nie będzie nam już do niczego potrzebne? Może zamiast emocji wystarczy sam kontakt fizyczny? Wszak nie ma nic przyjemniejszego niż seks, a ludzie wyzwoleni z religijnych i społecznych ograniczeń będą mogli wreszcie robić to, na co naprawdę mają ochotę.

Soczysty język, błyskotliwie ukazane zawiłości relacji międzyludzkich – mistrz polskiej fantastyki opowiada o różnych obliczach miłości.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788328021457
Publisher: Uroboros
Pages no: 416
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Smoczy zakątek
Smoczy zakątek rated it
Wtedy musiała kochać najbardziej, bo przecież miłość to nic innego jak poczucie nieustannego braku. To drugie jest jakby połową duszy - nie ma większego żalu, niż gdy się ją utraci, nie ma większej radości, gdy odzyska. Życie to pragnienie pełni, a tylko w miłości można się spełnić.
Pablos czytelnik
Pablos czytelnik rated it
2.5 Najnowszy zbiór opowiadań Jacka Inglota z jednym, przewodnim tematem - czyli o "Sodomionie" słów kilka
Nie ma sensu stosować tu żadnych uników - jest to zbiór opowiadań o seksie. Pewnie, że nie tylko o seksie, ale jest to punkt łączący wszystkie teksty. Nazwisko autora obiecuje pewną jakość, zatem jako fan pisarza od razu zabrałem się do lektury. A ta miejscami potwierdziła moją opinię o Jacku Ingloc...
Books by Jacek Inglot
On shelves
Share this Book
Need help?