logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Tam, gdzie żyją dzikie stwory - Maurice Sendak, Jadwiga Jędryas
Tam, gdzie żyją dzikie stwory
by: (author) (translator)
3.00 5
Pierwsze polskie wydanie jednej z najsłynniejszych książek obrazkowych XX wieku. Gdy niegrzeczny Max zostaje odesłany do łóżka bez kolacji, jego pokój zamienia się w las. Tak zaczyna się niezwykła wyprawa chłopca do krainy dzikich stworów... Pięćdziesiąt lat po amerykańskiej premierze... show more
Pierwsze polskie wydanie jednej z najsłynniejszych książek obrazkowych XX wieku.Gdy niegrzeczny Max zostaje odesłany do łóżka bez kolacji, jego pokój zamienia się w las. Tak zaczyna się niezwykła wyprawa chłopca do krainy dzikich stworów...Pięćdziesiąt lat po amerykańskiej premierze kultowa książka Maurice’a Sendaka wreszcie ukazuje się w Polsce. Teraz i my możemy wyruszyć do krainy dzikich stworów, by wyprawiać w niej dzikie harce, zatęsknić za domem i... wrócić. Bo przez te wszystkie lata nic się nie zmieniło: dzikie stwory czasem muszą być straszne i złe – ale zawsze wracają do domu na kolację.

„Tam gdzie żyją dzikie stwory” to absolutna klasyka światowej literatury dziecięcej. Od 1963 roku, gdy ukazało się pierwsze wydanie, na całym świecie sprzedano ponad 19 milionów egzemplarzy tej książki.  
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788363696177
Publisher: Dwie Siostry
Pages no: 40
Edition language: Polski
Category:
Childrens, Classics
Bookstores:
Books by Maurice Sendak
Books by Jadwiga Jędryas
On shelves
Share this Book
Need help?