logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Urodziny prawie wszystkich - Jadwiga Jędryas, Toon Tellegen, Ewa Stiasny
Urodziny prawie wszystkich
by: (author) (illustrator) (translator)
4.67 15
49 wariacji na temat urodzin w nowym zbiorze zwierzęcych opowiadań Toona Tellegena – mistrza absurdu i filozoficznej zadumy. Holenderski autor znów zabiera nas do zwariowanego lasu znanego z książki „Nie każdy umiał się przewrócić”, by pokazać, na jak wiele sposobów obchodzi się w nim urodziny.... show more
49 wariacji na temat urodzin w nowym zbiorze zwierzęcych opowiadań Toona Tellegena – mistrza absurdu i filozoficznej zadumy.
Holenderski autor znów zabiera nas do zwariowanego lasu znanego z książki „Nie każdy umiał się przewrócić”, by pokazać, na jak wiele sposobów obchodzi się w nim urodziny. Każde z 49 opowiadań jest błyskotliwie opowiedzianą historią urodzin innego nieprzeciętnego zwierzęcia.
Opowiadania Tellegena pełne są absurdalnych przygód i prostych prawd. Dowcipne, melancholijne, filozoficzne, poetyckie, wzruszające – bawią i zachwycają czytelników w każdym wieku.
Książka uhonorowana holenderskim wyróżnieniem w dziedzinie literatury dziecięcej Zilveren Griffel.
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788360850749
Publisher: Dwie Siostry
Pages no: 138
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Community Reviews
Abdita
Abdita rated it
5.0 Urodziny prawie wszystkich
Brak gwiazdek. Dla dzieci? Pewnie też. Dla "starszych" dzieci najlepsze teksty filozoficzne jakie można sobie wyobrazić przyprawione cudowną nutką absurdu.
Books by Toon Tellegen
Books by Ewa Stiasny
Books by Jadwiga Jędryas
On shelves
Share this Book
Need help?