logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
The Old Republic: Revan - Drew Karpyshyn
The Old Republic: Revan
by: (author)
4.00 10
Coś czai się poza Odległymi Rubieżami: niszczycielskie zło, które unicestwi Republikę - jeśli samotny i pogardzany Jedi go nie powstrzyma. Revan: bohater, zdrajca, zdobywca, zbawca. Jedi, który opuścił Coruscant, by pokonać Mandalorian, a powrócił jako adept Ciemnej Strony, by zniszczyć... show more
Coś czai się poza Odległymi Rubieżami: niszczycielskie zło, które unicestwi Republikę - jeśli samotny i pogardzany Jedi go nie powstrzyma.

Revan: bohater, zdrajca, zdobywca, zbawca. Jedi, który opuścił Coruscant, by pokonać Mandalorian, a powrócił jako adept Ciemnej Strony, by zniszczyć Republikę. Rada Jedi przywróciła mu jego dawne życie, ale cena odkupienia była ogromna. Jego wspomnienia wymazano. Wszystko, co mu pozostało, to koszmary. I potworny, nieustanny strach.

Co dokładnie wydarzyło się poza Odległymi Rubieżami? Revan niezupełnie to pamięta, ale nie może też całkiem zapomnieć. Jest pewien, że trafił tam na straszliwą tajemnicę zagrażającą istnieniu Republiki. Nie mając pojęcia, co to za tajemnica ani jak powstrzymać nadciągający chaos, może zawieść, bo jeszcze nigdy nie musiał stawić czoła równie potężnemu i diabolicznemu przeciwnikowi. Lecz tylko śmierć może powstrzymać go przed próbą.  

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2012
źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1250/old-republic-revan
show less
Format: papier
Publisher: Amber
Pages no: 400
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Omnispatium
Omnispatium rated it
4.0 The Old Republic: Revan
To moja już czwarta powieść Drew Karpyshyna, i jedna cecha łączy je wszystkie, łatwo i szybko się je czyta. Drew nie posiada rozbudowanego warsztatu, przez co czytelnik nie uraczy skomplikowanych opisów czy dłużyzn. Jest to zaletą autora, który zasłynął współtworzeniem scenariusza do kultowej już gr...
Books by Drew Karpyshyn
On shelves
Share this Book
Need help?