logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
W pośpiechu do raju - James Graham Ballard
W pośpiechu do raju
by: (author)
3.33 15
Dr Barbara Rafferty, brytyjska lekarka, zaangażowała się bez reszty w ochronę ginących albatrosów, wybijanych masowo podczas budowy baz wojskowych na Pacyfiku. Udaje się jej zgromadzić fundusze i śmiałków, którzy gotowi są wyruszyć z nią na ocean, aby odbić z rąk Francuzów wysepkę, na której... show more
Dr Barbara Rafferty, brytyjska lekarka, zaangażowała się bez reszty w ochronę ginących albatrosów, wybijanych masowo podczas budowy baz wojskowych na Pacyfiku. Udaje się jej zgromadzić fundusze i śmiałków, którzy gotowi są wyruszyć z nią na ocean, aby odbić z rąk Francuzów wysepkę, na której wielkie ptaki zakładają gniazda. Determinacja członków wyprawy i poparcie opinii światowej sprawiają, że kolejny szturm na wyspę kończy się sukcesem. Pojawia się szansa na stworzenie ekologicznego raju w miejscu, które miało stać się francuskim poligonem atomowym. Jednak w czasie budowy rezerwatu wolnego od eksperymentów nuklearnych, turystyki i zanieczyszczeń środowiska ekolodzy-zapaleńcy uświadamiają sobie, że wydarzenia przybierają niespodziewany obrót, a ich przywódca, dr Barbara, ma być może zupełnie inne plany.
show less
Format: papier
ISBN: 8371329482
Publisher: Książnica, Katowice
Pages no: 254
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
SpokoWap
SpokoWap rated it
3.0 W pośpiechu do raju
Momentami wciąga, przeważnie męczy. Ciężko się w to wgryźć, utożsamić z jakąkolwiek postacią. Wyłącznie dla zatwardziałych fanów pisarza.
Elia
Elia rated it
0.0 W pośpiechu do raju
Niemożliwe do ocenienia z powodu pożałowania godnego tłumaczenia.
Books by James Graham Ballard
On shelves
Share this Book
Need help?