logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zamknięte drzwi - Magda Szabó, Krystyna Pisarska
Zamknięte drzwi
by: (author) (translator)
4.07 35
Druga (po Tajemnicy Abigél) powieść najbardziej znanej węgierskiej pisarki współczesnej wydana pod szyldem wydawnictwa Bona. Nasycona psychologiczną głębią powieściowa rozgrywka dwóch silnych charakterów - sławnej pisarki i jej gospodyni: niezależnej, szorstkiej i obcesowej na zewnątrz, a w... show more
Druga (po Tajemnicy Abigél) powieść najbardziej znanej węgierskiej pisarki współczesnej wydana pod szyldem wydawnictwa Bona.

Nasycona psychologiczną głębią powieściowa rozgrywka dwóch silnych charakterów - sławnej pisarki i jej gospodyni: niezależnej, szorstkiej i obcesowej na zewnątrz, a w rzeczywistości czułej i pomocnej. Jaki sekret kryje się pod maską obojętności?
Wyjątkowo mocna proza zawierająca wątki autobiograficzne - za tę książkę Magda Szabó została w 2003 roku uhonorowana Prix Femina Étranger.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788362836512
Publisher: Bona
Pages no: 245
Edition language: Polski
Category:
Contemporary
Bookstores:
Community Reviews
Iwona Mag.
Iwona Mag. rated it
4.0 9 kotów za drzwiami
9 kotów niczym 9 żyć, zamknięte drzwi, i prawie-stuknięta stara panna. Jak się okazuje, wielowarstwowa opowieść psychologiczna, z umieraniem w tle. "Zamknięte drzwi" zachwycają i irytują, tak samo jak ich bohaterki. Tylko że w miłości też trzeba umieć zabijać.
Other editions (1)
Books by Magda Szabó
Books by Krystyna Pisarska
On shelves
Share this Book
Need help?