logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Żar. Oddech Afryki - Dariusz Rosiak
Żar. Oddech Afryki
by: (author)
4.00 10
Słońce, deszcz, spiekota, chłód – wszystko w Afryce się miesza. (…) Lubimy myśleć o tym kontynencie jak o Czarnym Lądzie, sferze ciemności i śmierci, które dominują nad ludźmi. Ale to nieprawda. Afryka to życie w najpełniejszym wydaniu. Co w Angoli robią Chińczycy? Jak to możliwe, że na... show more
Słońce, deszcz, spiekota, chłód – wszystko w Afryce się miesza. (…) Lubimy myśleć o tym kontynencie jak o Czarnym Lądzie, sferze ciemności i śmierci, które dominują nad ludźmi. Ale to nieprawda. Afryka to życie w najpełniejszym wydaniu.

Co w Angoli robią Chińczycy? Jak to możliwe, że na stadionie narodowym w Dakarze mecze rozgrywają drużyny dzielnicowe? Ile godzin trwa układanie najmodniejszej fryzury w Mali?
Zobacz kontynent pełen kontrastów widziany okiem reportera. Poznaj kilkanaście różnorodnych krajów i fascynujących ludzi, ich codzienność i marzenia.
Weź głęboki oddech. Poczuj żar.

Żar. Oddech Afryki nie jest zwykłą książką podróżniczą. Dariusz Rosiak, dziennikarz radiowej Trójki, schodzi z wydeptanych ścieżek i pokazuje świat, na który nie ma miejsca w mediach. Krok po kroku odkrywa przed Tobą to, co w Afryce najciekawsze i najważniejsze.  

źródło okładki: Własne
show less
Format: papier
ISBN: 9788375151015
Publisher: Wydawnictwo Otwarte
Pages no: 342
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
arturoschodzinski
arturoschodzinski rated it
4.0 Żar. Oddech Afryki
Wielu autorów jedzie na kilka tygodni do jakiegoś kraju i już staję się znawcą i specjalistą. Dariusz Rosiak do nich nie należy! Z wielką pokorą podszedł do tematu Afryki. To kontynent postawił w centrum, a nie siebie jak robią to celebryci. Mnie ta książka urzekła, otworzyła mi oczy i serce.
Other editions (1)
Books by Dariusz Rosiak
On shelves
Share this Book
Need help?