logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Żar. Oddech Afryki - Dariusz Rosiak
Żar. Oddech Afryki
by: (author)
3.50 5
"Słońce, deszcz, spiekota, chłód wszystko w Afryce się miesza. () Lubimy myśleć o tym kontynencie jak o Czarnym Lądzie, sferze ciemności i śmierci, które dominują nad ludźmi. Ale to nieprawda. Afryka to życie w najpełniejszym wydaniu".Co w Angoli robią Chińczycy? Jak to możliwe, że na stadionie... show more
"Słońce, deszcz, spiekota, chłód wszystko w Afryce się miesza. () Lubimy myśleć o tym kontynencie jak o Czarnym Lądzie, sferze ciemności i śmierci, które dominują nad ludźmi. Ale to nieprawda. Afryka to życie w najpełniejszym wydaniu".Co w Angoli robią Chińczycy? Jak to możliwe, że na stadionie narodowym w Dakarze mecze rozgrywają drużyny dzielnicowe? Ile godzin trwa układanie najmodniejszej fryzury w Mali?Zobacz kontynent pełen kontrastów widziany okiem reportera. Poznaj kilkanaście różnorodnych krajów i fascynujących ludzi, ich codzienność i marzenia.Weź głęboki oddech. Poczuj żar."Żar. Oddech Afryki" nie jest zwykłą książką podróżniczą. Dariusz Rosiak, dziennikarz radiowej Trójki, schodzi z wydeptanych ścieżek i pokazuje świat, na który nie ma miejsca w mediach. Krok po kroku odkrywa przed Tobą to, co w Afryce najciekawsze i najważniejsze.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788375151015 (8375151017)
Publisher: Wydawnictwo Otwarte
Pages no: 342
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
arturoschodzinski
arturoschodzinski rated it
4.0 Żar. Oddech Afryki
Wielu autorów jedzie na kilka tygodni do jakiegoś kraju i już staję się znawcą i specjalistą. Dariusz Rosiak do nich nie należy! Z wielką pokorą podszedł do tematu Afryki. To kontynent postawił w centrum, a nie siebie jak robią to celebryci. Mnie ta książka urzekła, otworzyła mi oczy i serce.
Other editions (1)
Books by Dariusz Rosiak
On shelves
Share this Book
Need help?