logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zwiadowcy. Czarnoksiężnik z Północy - John Flanagan
Zwiadowcy. Czarnoksiężnik z Północy
by: (author)
3.79 35
Piąty to bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił „Eragona” Paoliniego na liście bestsellerów „New York Timesa”, epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie. Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest... show more
Piąty to bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił „Eragona” Paoliniego na liście bestsellerów „New York Timesa”, epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie.

Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką Alyss, wyrusza na północne rubieże, by zbadać niepokojące pogłoski o mających tam miejsce, dziwnych wydarzeniach. Pozbawiony wsparcia tych, do których obecności przywykł, Will stara się dociec prawdy o mitycznym Czarnoksiężniku, który ponoć objął we władanie okoliczne ziemie. Nawet Halt, choć jego doświadczenie nie ma sobie równych, nie był w stanie przygotować swojego ucznia na spotkanie z istotami rodem z najgorszych koszmarów! Zagubiony w bezkresnych lasach, ścigany przez echa i dziwne, okryte mgłą sylwetki, Will zadaje sobie pytanie – czy magia naprawdę istnieje?  

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2010
źródło okładki: http://www.wydawnictwo-jaguar.pl/book.php?sr=zwiad...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788376860060
Publisher: Jaguar
Pages no: 383
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (2)
Books by John Flanagan
On shelves
Share this Book
Need help?