logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zwiadowcy. Płonący Most - John Flanagan
Zwiadowcy. Płonący Most
by: (author)
3.73 65
Drugi tom bestsellerowej serii Johna Flanagana o Zwiadowcach - kontynuacja losów Willa i jego przyjaciół. Królestwo Araluenu przygotowuje się do wojny z okrutnym baronem Morgarathem. Will, zwiadowca Gilan oraz Horacy otrzymują ważne zadanie - wyprawiają się do sąsiadującej z Araluenem Celtii, by... show more
Drugi tom bestsellerowej serii Johna Flanagana o Zwiadowcach - kontynuacja losów Willa i jego przyjaciół.
Królestwo Araluenu przygotowuje się do wojny z okrutnym baronem Morgarathem. Will, zwiadowca Gilan oraz Horacy otrzymują ważne zadanie - wyprawiają się do sąsiadującej z Araluenem Celtii, by wezwać jej władcę na pomoc w walce z najeźdźcą.
Gdy docierają na miejsce, ich oczom ukazuje się przerażający widok - wioski Celtii są opustoszałe, wiatr hula po zniszczonych zabudowaniach, na gościńcach zaś królują bandyci. Od wyczerpanej, niemal umierającej z głodu dziewczyny, bohaterowie dowiadują się, że Morgarath uprzedził ich zamiary - zaatakował Celtię, porwał górników, a króla i jego ludzi odrzucił daleko na południe... Gdy Gilan wyrusza z wieściami do Araluenu, Will, Horacy i Evanlyn odkrywają, że plan diabolicznego hrabiego jest dalece bardziej wyrafinowany, niż mogliby sądzić.
Tylko dni dzielą Morgaratha od wybudowania mostu, który pozwoli mu przerzucić armię na ziemie królestwa. Nie ma czasu, by poinformować o tym władcę, Will i Horacy muszą wziąć sprawę we własne ręcę. Ale spalenie mostu do dopiero początek kłopotów.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788360010884
Publisher: Jaguar
Pages no: 350
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Pablos czytelnik
Pablos czytelnik rated it
3.5 Zwiadowcy Johna Flanagana: "Ruiny Gorlanu" i "Płonący most"
Lato, wakacje, czas na coś lekkiego. Szybki wybór padł na "Zwiadowców" Johna Flanagana, których dwa pierwsze tomy wpadły mi w czytnik przy okazji jakiejś promocji. Od pierwszych słów wiedziałem, że wybór ten był doskonały. W ogóle na szybko, bez ściemy - gdybym tak poznał Willa, Horace'a i resztę bo...
Cirya
Cirya rated it
4.0 Zwiadowcy. Płonący Most
przygoda przygodę pogania... nieco wyidealizowani bohaterowie, co nie ma najmniejszego wpływu na całokształt, ksiązke się po prostu pochłania ... i ta konieczność sięgniecia po kolejny tom, to lubię :)
Other editions (1)
Books by John Flanagan
On shelves
Share this Book
Need help?