logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ad infinitum - Michał Protasiuk
Ad infinitum
by: (author)
3.50 10
Życie Tomasza stanęło na krawędzi. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, a córeczka, chora na autyzm, została porwana. Kto za tym stoi i czego chce od rodziny Tomasza? Akcja wielowątkowego thrillera Michała Protasiuka wiedzie od Warszawy, przez Lizbonę, siedzibę CIA w Langley, aż po Budapeszt, ten... show more
Życie Tomasza stanęło na krawędzi. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, a córeczka, chora na autyzm, została porwana. Kto za tym stoi i czego chce od rodziny Tomasza?

Akcja wielowątkowego thrillera Michała Protasiuka wiedzie od Warszawy, przez Lizbonę, siedzibę CIA w Langley, aż po Budapeszt, ten historyczny i ten współczesny. Kim jest wykorzystywana w eksperymentach tajnych służb Trójca Święta, zdolna zaburzać prawdopodobieństwo zdarzeń? Co łączy amerykańskiego profesora fizyki, węgierską policjantkę i byłego pracownika służby bezpieczeństwa, a teraz człowieka o tysiącu tożsamości i twarzy? I dlaczego w to wszystko został zamieszany Tomasz i jego autystyczne dziecko?

Ad infinitum czerpie zarówno z literackiej tradycji powieści szpiegowskich Johna Le Carre’a, jak i thrillerów Dana Browna. Tym razem jednak zagadka, która zafascynowała bohaterów, związana jest nie z historią, lecz z fizyką cząstek, budową świata i judaistyczną mistyką.  

źródło opisu: Wydawnictwo Powergraph, 2014
źródło okładki: www.powergraph.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788364384097
Publisher: Powergraph
Pages no: 536
Edition language: Polski
Category:
Humour, Politica
Bookstores:
Community Reviews
Lektura Specjalna
Lektura Specjalna rated it
3.5 Ad infinitum
[...] (...) „Ad Infinitum” potrzebuje naszej uwagi, cudnie kradnie czas i świetnie nadaje się na wielokrotną lekturę. Takie poplątanie, pozornie niezwiązanych ze sobą historii, wymaga… cóż, po prostu talentu. Przez fakt, że pewne rzeczy trudno jest zapamiętać, połączyć ze sobą, poukładać – czytelnik...
Other editions (1)
Books by Michał Protasiuk
On shelves
Share this Book
Need help?