logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Święto rewolucji - Michał Protasiuk
Święto rewolucji
by: (author)
Znakomity thriller w klimacie filmu „Incepcja” i najlepszych książek Williama Gibsona. Poznań. Całe miasto huczy od plotek na temat morderstwa popełnionego na kultowym pisarzu Sebastianie Lisieckim. Późną nocą ktoś wynosi z jego mieszkania pudła z dokumentami. Świadkami są Marcin, pracownik firmy... show more
Znakomity thriller w klimacie filmu „Incepcja” i najlepszych książek Williama Gibsona.
Poznań. Całe miasto huczy od plotek na temat morderstwa popełnionego na kultowym pisarzu Sebastianie Lisieckim. Późną nocą ktoś wynosi z jego mieszkania pudła z dokumentami. Świadkami są Marcin, pracownik firmy konsultingowej, który przyjeżdża do Poznania na targi, i Agnieszka, studentka socjologii.
Tak zaczyna się pasjonująca książka, której akcja toczy się nie tylko w Polsce, ale i w Norwegii, Czarnogórze, a na końcu również w Armenii. Protasiuk w mistrzowski sposób mnoży wątki i ukazuje działania wielkich korporacji, które rywalizują między sobą o zdobycie najnowszych technologii. Pełno tu pościgów, zwrotów akcji, tajemniczych spisków i kodów, które bohaterowie muszą rozszyfrować.
Z wielopiętrowej fabuły wyłania się obraz ludzkiej cywilizacji, będącej w krytycznym i decydującym o jej przyszłości momencie. Czy dojdzie do rewolucji?  

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2011
źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788308045886
Publisher: Wydawnictwo Literackie
Pages no: 478
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Michał Protasiuk
On shelves
Share this Book
Need help?