logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dyskretny bohater - Mario Vargas Llosa, Marzena Chrobak
Dyskretny bohater
by: (author) (translator)
4.00 10
W upalnym Peru zdarzyć się mogą nawet najdziwniejsze historie. Don Rigoberto i jego zmysłowa Lukrecja jak zawsze spędzają całe dnie w łóżku, nie wiedzą więc nic o niewidzialnym przyjacielu ich syna. Sierżant Lituma prowadzi śledztwo w sprawie szantażowania lokalnego przedsiębiorcy, walczącego... show more
W upalnym Peru zdarzyć się mogą nawet najdziwniejsze historie.

Don Rigoberto i jego zmysłowa Lukrecja jak zawsze spędzają całe dnie w łóżku, nie wiedzą więc nic o niewidzialnym przyjacielu ich syna. Sierżant Lituma prowadzi śledztwo w sprawie szantażowania lokalnego przedsiębiorcy, walczącego nie tylko o dobre imię, ale i o kochankę, za którą oddałby życie.

W zupełnie innej części Peru pewien biznesmen płata wszystkim szatańskiego figla. Jego synowie nie cofną się przed niczym, by przejąć majątek, a on – w objęciach pewnej kobiety – tworzy perfidny plan zemsty.

Peru to niekończąca się gra, życie pełne intryg i perwersji. Tutaj miłość i zdrada noszą jedno imię, a historie postaci splatają się w zaskakujący sposób. Tylko kto w tym wszystkim jest dyskretnym bohaterem.  

show less
Format: hardcover
ISBN: 9788324031801
Publisher: Znak
Pages no: 384
Edition language: Polski
Category:
Contemporary
Bookstores:
Community Reviews
Moje książki
Moje książki rated it
4.0 Kto jest dyskretnym bohaterem? Może czytelnik?
Długo wyczekiwana powieś Llosy jak tylko dotarła do moich rąk, przeskoczyła „kolejkę” na półce. Już wielu przede mną napisało czytelników, że autor nie darzy specjalną sympatią dzieci z bogatych rodzin. Nie mniej jednak podaje powody dlaczego dzieci stają się wyrodnymi. Bliźniaki nigdy nie były na k...
Books by Mario Vargas Llosa
Books by Marzena Chrobak
On shelves
Share this Book
Need help?