logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jedyne dziecko - Jack Ketchum, Bartosz Czartoryski
Jedyne dziecko
by: (author) (author)
5.00 15
"Jedyne dziecko" to kolejna na polskim rynku i długo wyczekiwana powieść Jacka Ketchuma, autora słynnej "Dziewczyny z sąsiedztwa" oraz "Poza sezonem" i "Straconych". Amerykański pisarz przeprowadza wstrząsające studium psychologiczne mężczyzny dopuszczającego się przemocy domowej i molestowania... show more
"Jedyne dziecko" to kolejna na polskim rynku i długo wyczekiwana powieść Jacka Ketchuma, autora słynnej "Dziewczyny z sąsiedztwa" oraz "Poza sezonem" i "Straconych". Amerykański pisarz przeprowadza wstrząsające studium psychologiczne mężczyzny dopuszczającego się przemocy domowej i molestowania seksualnego, a także jego ofiar. Kolejna wstrząsająca powieść mistrza bezkompromisowej grozy, która odsłania najciemniejszą część ludzkiej natury. "Jedyne dziecko" to książka obok której nie można przejść obojętnie.
Arthur Danse stąpa po ziemi z konkretnego powodu - by uświadomić ludziom, że ten świat jest mrocznym miejscem. Arthur nie uznaje odpowiedzi odmownej - karze za nią strachem i bólem bez względu na to, kim jesteś. Żoną. Kochanką. Przechodniem. Jego ośmioletnim synem...
Lydia McCloud miała nadzieję, że małżeństwo z Arthurem okaże się rekompensatą jej wcześniejszych złych wyborów. Że spotkała człowieka, który będzie ją chronił przez złem tego świata. Myliła się bardziej, niż mogła przypuszczać. Prawdziwe zło odnajduje bowiem tuż obok siebie, kiedy Arthur pokazuje swoje skrywane wcześniej oblicze.
Zdesperowana Lydia zmuszona jest stoczyć walkę o życie, w której stawką jest los jej jedynego dziecka. A Arthur wykorzysta każdą okazję, aby udowodnić, że nic i nikt nie jest w stanie odebrać mu jego własności.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788361386070
Publisher: Papierowy Księżyc
Pages no: 324
Edition language: Polski
Category:
Horror, Splatterpunk
Bookstores:
Community Reviews
Shiftyj1
Shiftyj1 rated it
4.0 Stranglehold
A truly disturbing piece from Ketchum. Does he do it any other way? Brutal realism. Every parents worst nightmare. Makes me sick to my stomach. Every time I read a story like this it makes me want to go to medical school to learn how to keep someone alive long enough to peel all of their skin off a...
11811
11811 rated it
4.0 Stranglehold
More disturbing reality horror from Ketchum that could have come straight from yesterday's newspaper (and probably did.)
A Book and A Review #2
A Book and A Review #2 rated it
4.0
Wow...what a creepy, creepy read! I thought the ending was a tad predictable but really enjoyed the read getting to it. Jack Ketchum will def be an author I continue to seek out!
SpokoWap
SpokoWap rated it
5.0 Jedyne dziecko
Wstrząsająca, świetnie napisana, grająca na emocjach. Jack Ketchum w najlepszym wydaniu. Zdecydowanie warto przeczytać.
Books by Bartosz Czartoryski
Books by Jack Ketchum
On shelves
Share this Book
Need help?