logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kobieta - Jack Ketchum, Lucky McKee
Kobieta
by: (author) (author)
3.75 20
The Woman to porażająca historia o ostatniej członkini dzikiego plemienia kanibali, które od lat terroryzowało Wschodnie Wybrzeże, od Maine po Kanadę. Poważnie ranna w starciu z policją, znajduje schronienie w jaskini nad morzem. Christopher Cleek to elokwentny, amoralny - a zarazem... show more
The Woman to porażająca historia o ostatniej członkini dzikiego plemienia kanibali, które od lat terroryzowało Wschodnie Wybrzeże, od Maine po Kanadę. Poważnie ranna w starciu z policją, znajduje schronienie w jaskini nad morzem.

Christopher Cleek to elokwentny, amoralny - a zarazem niezrównoważony - prawnik z prowincji, który pewnego dnia dostrzega na polowaniu kobietę kąpiącą się w strumieniu. Zafascynowany, podąża za nią do jej jaskini. Cleek skrywa wiele mrocznych tajemnic, do których doda kolejną. Schwyta Kobietę, zamknie ją w piwnicy, oswoi, ucywilizuje. Aby tego dokonać, będzie potrzebował pomocy anielsko cierpliwej żony Belle, nastoletniego syna Briana oraz córek: Peg i małej Darleen.

Nasuwa się pytanie, kto jest bardziej dziki? Myśliwy czy zwierzyna?

Do powieści dołączono bonusową nowelę Ketchuma i McKee, zatytułowaną "The Cow" i stanowiącą uzupełnienie historii opisanej w "The Woman". W roku 2011 na podstawie powieści powstał film w reżyserii Lucky'ego McKee.  

źródło opisu: www.replika.eu
źródło okładki: www.replika.eu
show less
Format: papier
ISBN: 9788376741000
Publisher: Replika
Pages no: 220
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
SargentoGarcia
SargentoGarcia rated it
4.0 Kobieta
Bardzo dobrze napisana książka – to mogę stwierdzić bez chwili zastanowienia. Świetnie poprowadzona akcja z wieloma niesamowitymi zwrotami akcji. Ketchum i tym razem nie zawiódł wielbicieli swojego talentu. Mamy tu kanibalizm, skrajne okrucieństwo, pierwotne ludzkie instynkty i zwyrodnienia. Jednak ...
Other editions (1)
Books by Jack Ketchum
Books by Lucky McKee
On shelves
Share this Book
Need help?